1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. KOSGEB 40 Memur Alımı
KOSGEB 40 Memur Alımı

KOSGEB 40 Memur Alımı

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeli Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı tarafından 40 memur alım ilanı yayınlandı. Başvurular 21 Temmuz 2017 tarihinde başlayacak olup 8 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. Başvurular KOSGEB resmi internet sitesi üze

A+A-

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı tarafından, KOSGEB taşra birimlerinde görevlendirilmek üzere 40 KOBİ Uzman Yardımcısı istihdam edilecektir.

Başvurular 21 Temmuz 2017 tarihinde başlayacak olup 8 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapmak isteyen adaylar KOSGEB resmi internet sitesi üzerinden başvurularını online olarak yapabileceklerdir. Her aday yalnızca bir pozisyon için başvuru yapabilecektir.

Sözlü sınava hak kazanan adayların KOBİ Uzman Yardımcılığı Bilgi ve Başvuru Formunu el yazısı ile doldurmaları, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formunu ise elektronik ortamda doldurmaları istenmektedir.

KOSGEB 40 KOBİ Uzman Yardımcısı için adaylarda aranan şartlar ise şu şekilde belirtilmiştir: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, 18 yaşını bitirmiş ve giriş sınavının yapıldığı yılın ocak ayının birinci günü itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak (Sınav, 2017 yılında yapılırsa 1 Ocak 1982 ve sonrası doğumlu olmak) ve askerlikle ilgisi bulunmamak olarak belirtilmiştir.

Ayrıca adayların 2017 yılında yapılan KPSS’den KPSSP3 ve KPSSP24 puan türleri üzerinden en az 70 puan almış olmak, üniversitelerin en az dört yıllık lisans eğitimi veren Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği , Makine Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik veya İstatistik gibi bölümlerden mezun olmak şartları da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) 40 memur alımı ilan metninin tamamına ulaşmak için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.