1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. KPSS 50 Puanla Memur, Zabıta Ve Bilet Satış Memur Alımı
KPSS 50 Puanla Memur, Zabıta Ve Bilet Satış Memur Alımı

KPSS 50 Puanla Memur, Zabıta Ve Bilet Satış Memur Alımı

Yayınlanan iş ilanı ile bay bayan en az lise mezunu KPSS 50 puanla memur, zabıta memuru, bilet satışı memuru, teknisyen, veteriner ve mühendis alımı ilan edildi. İşte Detaylar.

A+A-

KPSS 50, 60 ve 70 puanla en az lise mezunu kamu personeli alımı gerçekleştirecek olan Yozgat Boğazlayan Belediyesi 5 memur, 1 zabıta memuru, 1 bilet satış memuru, 1 teknisyen, 1 veteriner ve 1 mühendis alımı yapıyor.

Başvuru belgelerini 22 Haziran 2018 ile 06 Temmuz 2018 Cuma günü saat 17.00' ye kadar (mesai günlerinde saat 08.00 ile 17.00 arasında) yapılması gerekmektedir. Yozgat ili Boğazlıyan Belediyesi adresindeki Boğazlıyan Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir. Zabıta memuru başvuruları şahsen yapılacaktır. Memur kadrolarına başvurular şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla yapılacaktır.

Boğazlayan Belediyesi 5393 Sayılı Belediye Kanununun 49 maddesinin 3. fıkrası kapsamında Tam Zamanlı Sözleşmeli personel olarak istihdam edilmek üzere aşağıda unvan ve adedi belirtilen kadroya yapılacak sözlü sınav (mülakat) sonucuna göre sözleşmeli personel alınacaktır. Sözlü sınavda adayların meslek, genel kültür, yetenek, davranış, ifade ve temsil kabiliyeti davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır.

Memur 5 kişi için Lise ve dengi okul mezunu olmak. Çalışma Ekonomisi, Mimarlık Fakültesi, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun olmak. KPSS 50 puan ile alınacaktır.

Zabıta memuru 1 kişi lise mezunu KPSS 60 puan ile alım yapacaktır.

Bilet satış 1 kişi lise mezunu olması ve KPSS 60 puanlı olanların başvurusu kabul edilecektir.

Teknisyen 1 mesleki teknik lisesi mezunu KPSS KPSS 50 puanı olması gerekmektedir.

Veteriner 1 kişi için Veterinerlik Fakültesi Mezunu Olması ve KPSS 50 puanı olması gerekmektedir.

Mühendis 1 kişi için Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümlerinden mezun olması ve KPSS 70 puanı olması gerekmektedir.

Boğazlayan memur alım kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.