KPSS 55-60-65-70 Puanla Kamuya 356 Devlet Memuru Alımı Yapılacak

KPSS 55-60-65-70 Puanla Kamuya 356 Devlet Memuru Alımı Yapılacak

Kamu kurum ve kuruluşlarına kadrolu 356 memur alımı ilanı 13 farklı belediye tarafından yapıldı. İtfaiyeci, düz memur, zabıta memuru ve diğer personel alımı başvurularına dair tüm detayları bu haberimizde tüm ilanlar bazında bulabilirsiniz.

Kamuya 13 farklı kurum bazında 356 Kadrolu kamu personeli memur alımı kapsamında başvuru ilanları yayımlandı. Belediye personeli kadrolu memur alımları için haberimizde tüm başvuru ilanlarını, başvuru şartlarını ve başvuru tarihlerini tek haberde hazırladık. İşte kamuya kadrolu memur alımı başvurularına dair tüm GÜNCEL detaylar.

13 Kamu Kurumuna “Güncel” Kadrolu Memur Alımı İlleri

Bahçelievler Belediyesi, Şırnak Belediyesi, Pütürge Belediyesi, Van Büyükşehir Belediyesi, Konya Büyükşehir Belediyesi, Pazar Belediyesi, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Yenikent Belediyesi, Elbeyli Belediyesi, Büyükçekmece Belediyesi, Kırıkkale İli Bahşılı Belediyesi, Yaylakent Belediyesi ve Uzgörür Belediyesi kamu personeli kadrolu memur alımları yapılacak.

269 Memur Alımı Kontenjan Dağılımı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi 75, Bahçelievler Belediyesi 78, Konya Büyükşehir Belediyesi 50, Van Büyükşehir Belediyesi 112, Büyükçekmece Belediyesi 15, Pazar Belediyesi 10, Kırıkkale Bahşılı Belediyesi 4, Pütürge Belediyesi 4, Kilis Elbeyli Belediyesi 3, Şırnak Belediyesi 2, Yaylakent Belediyesi 1, Uzgörür Belediyesi 1, Kütahya Yenikent Belediyesi 1 memur alımı olmak üzere toplam GÜNCEL 356 kadrolu belediye memur alımı yapılıyor.

Kamu kurum ve kuruluşlarına kadrolu memur alımları kapsamında 13 belediye tarafından kamu personeli alımı başvuru TÜM ayrıntılarına her ilan bazında aşağıdaki MAVİ başlıklardan ilanlar bazında ayrı ayrı inceleyebilirsiniz.

Van Büyükşehir Belediyesi 112 Memur Alımı

Van Büyükşehir Belediyesi B ehliyetli 25 memur alımı olmak üzere toplam 112 memur alımı yapacak. 10 Belediye Trafik memuru alımı için herhangi bir Lisans programından mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor. 15 Zabıta Memuru alımı için herhangi bir Lisans programından mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor. KPSS’den en az 60 puan isteniyor. Başvurular 8-12 Mart 2021 tarihlerinde olacak.

Bahçelievler Belediyesi 78 Memur Alımı

Bahçelievler Belediyesi tarafından 11 farklı ilan yayımlanmış olup; adayların farklı unvan dahilinde toplamda 78 kişilik kontenjan dahilinde görevlendirilecekleri açıklandı. Avukat, mühendis, mimar, şehir plancısı, bilgisayar işletmeni, memur, zabıta memuru kadrolarına 78 kamu personeli alınacak. Memur alımı başvuruları 8-12 Mart 2021 tarihleri arasında yapılacak.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi 75 Memur Alımı

Diyarbakır iş ilanları arasında yer almak üzere 75 kişilik kontenjan ile itfaiye eri alımı yapılacaktır. 15 Şubat 2021 - 19 Şubat 2021 tarihleri arasında başvurular alınacaktır. İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği, İtfaiyecilik ve Sivil Savunma, Sivil Savunma ve İtfaiyecilik ön lisans alanlarından eğitimlerini tamamlayarak mezun olan adayların başvuruları kabul edilecek olup; ayrıca kılavuzda yer alan bilgilere göre; En az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartının da arandığı açıklanmaktadır. KPSS 60 puan şartı aranmaktadır.

Konya Büyükşehir Belediyesi 50 Memur Alımı

Konya Büyükşehir Belediyesi B ehliyetli 50 memur alacak. Başvurular 22 Şubat 2021 – 26 Şubat 2021 tarihleri arasında çevrim içi olarak yapılacak. 50 Zabıta Memuru alımı için Mahalli İdareler, Mahalli İdareler (Zabıta), Yerel Yönetimler Ön Lisans programlarının birinden mezun olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor. Ayrıca KPSS'den en az 65 puan isteniyor.

Büyükçekmece Belediyesi 15 Memur Alımı

Büyükçekmece Belediyesi 15 memur alımı yapacak. Adaylar başvurularını 8-10 Şubat 2021 tarihleri arasında yapabilecektir. 7 Zabıta Memuru alımı için Büro Yönetimi, Mahalli İdareler, Mahalli İdareler (Zabıta), Yerel Yönetimler, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler, İşletme, Kamu Güvenlik ve Asayişinin Sağlanması, Sivil Savunma ve İtfaiyecilik, Çevre Koruma ve Kontrol, Çevre Temizliği ve Denetimi, İnşaat Teknolojisi, Gıda Teknikerliği, Gıda Teknolojisi, Harita ve Kadastro, Yapı Denetimi önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

8 Zabıta Memuru alımı için Yerel Yönetimler, İşletme/İşletmecilik, Yönetim ve Organizasyon, Kamu Yönetimi, İktisat, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği, Acil Yardım ve Afet Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor. Kadrolar için en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor. İlanlar için KPSS’den en az 70 puan şartı aranıyor.

Pazar Belediyesi 10 Memur Alımı

Pazar Belediyesi B ehliyetli 10 memur alımı yapacak. Başvurular şahsen, posta ile veya internet üzerinden çevrim içi olarak yapılabilecektir. Adaylar başvuru belgeleri ile 22 Şubat ile 24 Şubat 2021 tarihleri arasında başvurularını istedikleri başvuru yöntemiyle yapabileceklerdir. 3 memur, 1 tahsildar, 1 Belediye Trafik Memuru,1 Şoför, 4 zabıta memuru alımı yapılacak. KPSS'den 60 isteniyor.

Kırıkkale Bahşılı Belediyesi 4 Memur Alımı

Kırıkkale İli Bahşılı Belediye Başkanlığı memur alımı Yardımcı Hizmetler Sınıfı, Genel İdari Hizmetler ile Teknik Hizmetler Sınıfı için olacak. 4 kamu personeli alımı yapılacak. Başvuru şartlarını taşıyan adaylar 10 - 12 Şubat 2021 tarihleri arasında mesai saatlerinde başvuru yapabileceklerdir. Başvurular üç şekilde olabilecektir. Belediye memur alımı başvuruları şahsen, posta ile veya elektronik posta ile yapılabilecektir.

Pütürge Belediyesi 4 Memur Alımı

4 kamu personeli alımı kontenjanları şu şekildedir: 1 Ayniyat Saymanı alımı, 1 Bilgisayar İşletmeni alımı, 1 VHKİ alımı, 1 Tahsildar alımı kapsamında başvurularda 4 kadrolu personel alımı yapılacak. Memur alımı için adaylar başvuru esnasında istenilen belgeleri elektronik ortamda, belediye info@puturge.bel.tr e-posta adresine, şahsen ve iadeli taahhütlü posta yoluyla 3 -8 Mart 2021 arası gönderebilecekler veya şahsen teslim edeceklerdir. KPSS’den en az 60 puan isteniyor.

Kilis Elbeyli Belediyesi 3 Memur Alımı

Kilis Elbeyli Belediyesi memur alımları için üç farklı istihdam talebi yayımlandı. İlk olarak bir kişilik kontenjan ile Zabıta Memuru alımı, bir kişilik kontenjana Memur alımı, tek kişilik kontenjan için Mimar alımı yapılacak. Adaylar için başvuru işlemleri 15 Şubat 2021 tarihinde başlayacaktır. Adaylar işlemlerini bu tarihten itibaren 22 Şubat 2021 tarihine kadar devam ettirecektir. Başvurular için KPSS 60 puan şartı talep edilmektedir.

Şırnak Belediyesi 2 Memur Alımı

Şırnak Belediyesi B ehliyetli 2 memur alımı yapacak. 1 Lisans mezunu Zabıta Memuru alımı için Herhangi bir Lisans Programından mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak gerekiyor. 1 Önlisans mezunu Zabıta Memuru alımı için Herhangi bir  Önlisans Programından mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak gerekiyor. KPSS’den en az 60 puan isteniyor. Başvurular 8 - 13 Mart 2021 tarihleri arasında yapılacak. Toplamda Şırnak için 14 kontenjan bulunuyor.

Yaylakent Belediyesi 1 Memur Alımı

Kamuya memur alımları kapsamında 1 adet tahsildar kadrosu verildi. Yaylakent Belediyesi Genel İdari Hizmetler sınıfı dokuzuncu derece 1 tahsildar alımı için en az B sınıfı ehliyet şartı aranıyor. Lisans fakültesi Maliye bölümü mezunu olmak şartı aranırken KPSS'den de 60 puan aranmaktadır. Tahsildar kadrosuna memur alımı için başvuru yapacak adayların şahsen veya posta ile 28 Ocak 2021 tarihine kadar Belediye'ye başvuru yapmaları gerekiyor.

Uzgörür Belediyesi 1 Memur Alımı

Adaylar başvurularını 28 Ocak 2021 tarihinden 5 Şubat 2021 günü saat 17.00’ye kadar yapabilecekler. 2020 yılı KPSS sınavına girmiş ve belirtilen en az 70 KPSS puanını almış olmak gerekiyor. Kamu Yönetimi, İktisat veya İşletme bölümlerinin birinden mezun olmak gerekiyor.

Kütahya Yenikent Belediyesi 1 Memur Alımı

Kütahya iş ilanları kapsamında Yenikent Belediyesi için memur alım ilanı yayımlandı. 1 Şoför alımı yapılacaktır. Kadın ve erkek adayların başvuru yapabileceği ilan için KPSS P94 puan türünden en az 55 puan almış olmak şartı bulunmaktadır. Başvuru esnasında istenilen belgeler 17 Şubat 2021 - 22 Şubat 2021 Pazartesi günü saat 16.00’a kadar yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum