1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. KPSS 55 Puanlı En Az Lise Mezunu 25 Memur Alımı Başvurusu Başlıyor
KPSS 55 Puanlı En Az Lise Mezunu 25 Memur Alımı Başvurusu Başlıyor

KPSS 55 Puanlı En Az Lise Mezunu 25 Memur Alımı Başvurusu Başlıyor

Yayınlanan ilan ile KPSS 55 puanlı ve en az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği 25 memur alım başvurusu 17 Eylül 2018 tarihinde başlıyor.

A+A-

Mahalli idarelere ilk defa atanmak üzere KPSS 55 puanlı 25 memur alımı yapılacaktır. Alımı yapılacak personeller için başvurusu 17 Eylül 2018 tarihinde başlıyor.

Hangi kadrolara alım yapılacaktır. 4 bilgisayar işletmeni, 4 veri hazırlama ve kontrol işletmeni, 7 lise mezunu memur, 4 lisans mezunu zabıta memuru ve 4 lise mezunu zabıta memuru alımı yapılacaktır.

Adayların başvuracağı kadroya göre istenen özel eğitim şartları, sertifika ve belgeler ile KPSS puanı özel şartlarda belirtilmiştir. 2016 KPSS puanı baz alınacaktır. Zabıta memuru kadrosuna başvuracak olan adaylar boy, kilo gibi fiziksel şartları sağlamalıdır. Adaylar 657 sayılı DMK’ya göre memur olma genel şartlarını taşımalıdır.

İstanbul Sultangazi Belediyesi resmi internet adresinden elektronik olarak doldurulacak olan başvuru formu, nüfuz cüzdanı fotokopisi, diploma fotokopisi, KPSS sonuç çıktısı, askerlikle ilişiği olmadığına daire belge, 2 fotoğraf, başvurulacak kadro için istenen özel belgeler başvuru sırasında teslim edilecektir.

Adaylar başvuru belgelerini 17 Eylül 2018 ile 2 Ekim tarihleri arasında mesai saati bitimine kadar Sultangazi Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne teslim edeceklerdir. Zabıta olmak için başvuracaklar şahsen başvuru yapmalıdır. Diğer kadrolara şahsen ya da iadeli taahhütlü posta ile başvuru yapılabilir.

Adaylar KPSS puanına göre kadronun 5 katına kadar sınava alınır. Sınav yeri ve zamanı 9 Ekim tarihine kadar belediye tarafından ilan edilir. Yazılı sınavdan geçen adaylar sözlü sınava alınır.

İstanbul Sultangazi Belediyesi 25 Memur alım haberi ve kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum
İlgili Haberler