1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. KPSS 60 Puanla 4 Şehir SYDV Kamu Personeli Alımı
KPSS 60 Puanla 4 Şehir SYDV Kamu Personeli Alımı

KPSS 60 Puanla 4 Şehir SYDV Kamu Personeli Alımı

Yeni yayınlanan ilan ile KPSS 60 puan ile 4 şehre kamu personeli alımı SYDV yapacak. İlanlara başvurular başlamış olup 26 Ekim 2018 tarihinde sona erecektir.

A+A-

Balıkesir, Ordu, Rize ve Trabzon Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) müdürlüğü yayınladığı 4 yeni ilanlar ile Büro Görevlisi ve Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak KPSS 60 puanla kamu personeli alımı yapıyor.

SYDV Balıkesir Bigadiç, Ordu Perşembe, Rize Hemşin ve Trabzon Dernekpazarı adreslerine 2 kişi Büro Görevlisi ve 2 kişi Sosyal Yardım ve İnceleme görevlisi olarak 4 kişi İhtiyacını karşılamak üzere memur kamu personeli alımı yapılıyor. Balıkesir 25 Ekim, Ordu 26 Ekim, Rize 26 Ekim ve Trabzon 19 Ekim 2018 de başvurusu sona erecektir. Başvurular şahsen ilanı yayınlayan Valilik veya Kaymakamlık aracılığı ile yapılacaktır. On-line başvuru adresi aşağıda verilmiştir.

2 kişi Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisine müracaat edecek adaylar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, B sınıfı Sürücü belgesine sahip olması, 18 Yaşını bitirmiş olması ve 4 yıllık yükseköğretim kurumlarının herhangi bir bölümünden mezun olmak. Ordu Perşembe İnşaat Mühendisliği bölümü mezunu olanların başvurusunu kabul edecektir.

2 kişi Büro Görevlisine müracaat edecek adaylar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 Yaşını bitirmiş olması ve B sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bölümleri (İşletme, İktisat, Ekonometri, Maliye, Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi) ve Sosyoloji, Psikoloji, Rehberlik Psikolojik Danışmanlık, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezun olması gerekmektedir.

Başvuru için Diploma veya mezuniyet belgesi. Nüfus cüzdan sureti. Geçerli KPSS sınav sonuç belgesi. Sabıka kaydı olmadığına dair savcılık belgesi. 2 adet vesikalık fotoğraf. Erkek adaylar için askerlik terhis belgesi. Ehliyet sureti. İkamet belgesi. Bilgisayar Sertifikası olması gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.