1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. KPSS 60 Puanla En az Lise Mezun Zabıta Ve İtfaiye Eri Alımı
KPSS 60 Puanla En az Lise Mezun Zabıta Ve İtfaiye Eri Alımı

KPSS 60 Puanla En az Lise Mezun Zabıta Ve İtfaiye Eri Alımı

Devlet Personel Başkanlığı 10 Mayıs 2018 de yayınlanan ilan ile kadrolu zabıta memuru ve itfaiye eri alım ilanı yayınlandı. Başvuracaklar en az lise mezunu olması ve KPSS sınavından 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir.

A+A-

Burdur Söğüt Belediye Başkanlığına sözleşmeli ve kadrolu (memur) kamu personel alım ilanı 10 Mayıs 2018 de DPB’ lığda yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak açıklandı. Başvurular 10 Mayıs 2018 de başlamış olup 28 Mayıs 2018 günü saat 17:00 de sona erecektir.

Alınacak personeller Bilecik Söğüt adresine istihdam edilecektir. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Zabıta Memuru ve 1 kişi İtfaiye eri olarak istihdam edileceği açıklandı.

Başvuracaklar için İş Talep Formu kurumdan temin edilecektir. Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının fotokopisi. Diploma veya Mezuniyet belgesinin fotokopisi. Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin fotokopisi. KPSS Sonuç Belgesinin çıktısı. Askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı. Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı. 2 Fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak). Giriş sınavına katılmak isteyenlerden istenilen belgelerin aslı ibraz edilmek.

Başvuru şekli: Başvuru belgelerini Söğüt Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir. Başvurular şahsen yapılacaktır. Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular belediyemizce değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvuru 28 Mayıs 2018 saat 17:00 kadar Bilecik Söğüt Belediyesine şahsen müracaat edeceklerdir.

Burdur Söğüt Belediyesi Kamu Personel Alım İlan kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.