1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. KPSS 60 Puanla İtfaiye Eri Sayaç Memuru Zabıta Memuru Ve Muhasebe Memuru Alım Yapan Belediyeler
KPSS 60 Puanla İtfaiye Eri Sayaç Memuru Zabıta Memuru Ve Muhasebe Memuru Alım Yapan Belediyeler

KPSS 60 Puanla İtfaiye Eri Sayaç Memuru Zabıta Memuru Ve Muhasebe Memuru Alım Yapan Belediyeler

Çeşitli tarihlerde yayınlanan ilanlar ile en az lise mezunu Zabıta Memuru, İtfaiye eri, Sayaç Memuru, Muhasebe memuru ve Mühendis alım yapan belediyeleri sizin için derleme yaptık.

A+A-

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan ilanlar ile kpss 60 puanla ilk defa atanmak üzere kadrolu itfaiye eri, zabıta memuru, Sayaç Memuru, Muhasebe Memuru ve İnşaat Mühendisi alım yapan 3 farklı belediye bulunmaktadır. Detaylı bilgiler aşağıda verilen ilan kılavuzları içerisinde yer almaktadır. Haber içeriklerine ana sayfamızda bulunan Memur Alımları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burdur Söğüt Belediye Başkanlığına sözleşmeli ve kadrolu (memur) kamu personel alım ilanı 10 Mayıs 2018 de DPB’ lığda yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak açıklandı. Başvurular 10 Mayıs 2018 de başlamış olup 28 Mayıs 2018 günü saat 17:00 de sona erecektir. Alınacak personeller Bilecik Söğüt adresine istihdam edilecektir. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Zabıta Memuru ve 1 kişi İtfaiye eri olarak istihdam edileceği açıklandı.

Yozgat Çayıralan Belediye Başkanlığı 3 kişi memur, 1 kişi zabıta memuru ve 1 kişi mühendis olmak üzere toplam 5 kişi kamu personeli alımı gerçekleştiriyor. Başvuruları şahsen veya posta yolu ile yapılabilecek ilana başvurular başlamıştır.

Memur 3 kişi için: Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun olan adayların başvurusu kabul edilecektir.

Zabıta memuru 1 kişi için: Üniversitelerin lisans düzeyinde eğitim veren fakülte veya bölümlerinden mezun olmuş adaylar başvuru sağlayabilir.

Ağrı Tutak Belediyesi kadrolu kamu personel alım ilanı 15 Mayıs 2018 de DPB’ lığda yayınladı. Alınacak Personel sayısı 4 kişi olarak açıklandı. Başvurular 15 Mayıs 2018 de başlamış olup 3 Haziran 2018 günü saat 17:00 de sona erecektir.

Başvuracaklar en az lise mezunu olması ve KPSS sınavından 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Alınacak personeller Ağrı Tutak Belediyesine adresine istihdam edilecektir. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Zabıta Memuru, 1 kişi Muhasebe Memuru, 1 kişi Sayaç Memuru ve 1 kişi İnşaat Mühendisi olarak istihdam edileceği açıklandı.

Burdur Söğüt Belediyesi için tıklayınız. Yozgat Çayıralan Belediyesi için tıklayınız. Ağrı Tutak Belediyesi için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.