KPSS 60 Puanla Kadrolu Memur Alımları! Trafik Memuru ve Tahsildar

KPSS 60 Puanla Kadrolu Memur Alımları! Trafik Memuru ve Tahsildar

Kamuya kadrolu memur alımları kapsamında düz memur alımı, tahsildar alımı, trafik memuru alımı, şoför alımı ve zabıta alımları yapılacak. Belediye memur personel alımları başvuru şartları ve tüm detaylar bu haberde yer alıyor.

Kamu kurum ve kuruluşlarına memur personel alımları kapsamında kadrolu kamu personeli alımı için başvuru ilanı yayımlandı. Belediye düz memur alımı, tahsildar alımı, trafik memuru alımı, şoför alımı ile zabıta alımı için başvuru ilanı yayımlandı. Rize iş ilanları kapsamında Pazaryeri Belediyesine kamu personeli memur alımı için başvurular alınacak.

Memur Alımı Başvuru Süreci

Başvurular şahsen, posta ile veya internet üzerinden çevrim içi olarak yapılabilecektir. Adaylar başvuru belgeleri ile 22 Şubat ile 24 Şubat 2021 tarihleri arasında başvurularını istedikleri başvuru yöntemiyle yapabileceklerdir. Şahsen veya posta ile başvuru için gerekli iletişim adresine, çevrim içi başvuru için internet adresine aşağıdaki başvuru kılavuzundan ulaşabilirsiniz.

belediye-001.jpg

Memur Alımı Başvuru Kontenjanları

3 Memur alımı için Herhangi bir lisans programından mezun olmak gerekiyor.

1 Tahsildar alımı için Herhangi bir lisans programından mezun olmak gerekiyor.

1 Belediye Trafik Memuru alımı için Herhangi bir lisans programından mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

1 Şoför alımı için Herhangi bir Önlisans programından mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

2 Zabıta Memuru alımı için Herhangi bir lisans programından mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

2 Zabıta Memuru alımı için Herhangi bir lisans programından mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

Memur Alımı KPSS Şartı

İlan edilen unvanlar için mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak (herhangi önlisans mezunları başvurabilir) ve bu öğrenimle ilgili olarak 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3’ten en az 60 puan almış olmak şartı aranmaktadır.

Zabıta Alımı Yaş, Boy, Kilo ve Ehliyet Şartı

Erkeklerde en az 1,67 metre, kadınlarda en az 1,60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg.dan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri belediye tarafından yapılacaktır. Zabıta Memuru ve Şoför kadrosuna başvuracaklar için en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor. Yaş itibarıyla sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak gerekmektedir.

Belediye Memur Alımı Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum