1. HABERLER

  2. ASKERİ ALIMLAR

  3. KPSS 60 Puanla Sahil Güvenlik Komutanlığı Kamu Personeli Alımı Başvuruları Başlıyor
KPSS 60 Puanla Sahil Güvenlik Komutanlığı Kamu Personeli Alımı Başvuruları Başlıyor

KPSS 60 Puanla Sahil Güvenlik Komutanlığı Kamu Personeli Alımı Başvuruları Başlıyor

Sahil Güvenlik Komutanlığı 5 Kasım 2018 tarihinde yayınladığı ilan ile sivil kaynaktan KPSS 60 ve 70 puanla kamu personeli alacağını duyurmuştu. O ilanda başvurular 12 Kasım 2018 tarihinde başlayacaktır.

A+A-

Sahil Güvenlik Komutanlığına KPSS 60 70 puanla 10 devlet memuru alımı (Kamu Personeli Alımı) yapıyor. Sivil kaynaktan alınacak personeller için başvurular 12 Kasım 2018 pazartesi günü başlıyor. Başvurular internet ortamında ön başvuru olarak alınacaktır. Alım Antalya, İstanbul ve Ankara şehirlerine yapılacaktır. Peki bu memur alımı için kimler başvuru yapabiliyor işte detaylar.

Bilgisayar mühendisi 1 kişi Ankara alımı için; Fakültelerin Bilgisayar Mühendisliği veya Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu olmak. Uluslararası ilişkiler ve andlaşmalar uzmanı 2 kişi Ankara alımı için; Fakültelerin Uluslar arası ilişkiler bölümünden mezun olmak ve buna ilave olarak YDS Sınavında en az (B) seviyesinde İngilizce sınav notu bulunmak veya uluslararası geçerli sınav notu olup ÖSYM tarafından YDS eşdeğerliği 80 ve üzerinde olarak belirlenmiş olmak.

Mali İşler Uzmanı 1 kişi İstanbul alımı için; Fakültelerin Maliye bölümü mezunu olmak. Performans ve program uzmanı 1 kişi Ankara alımı için; Fakültelerin Maliye bölümü mezunu olmak. Gümrük İşlemleri Uzmanı 1 kişi İstanbul alımı için; Fakültelerin Gümrük İşletme, Kamu Yönetimi, İşletme veya İktisat bölümü mezunu olmak.

Performans İşlemleri Uzmanı 1 kişi İstanbul alımı için; Fakültelerin Kamu Yönetimi, İşletme, İktisat veya Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümü mezunu olmak. Grafiker 1 kişi Antalya alımı için; Fakültelerin Grafik Tasarım/Tasarımı bölümü mezunu olmak.

İstatistikçi 1 kişi Ankara alımı için; Fakültelerin; İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri veya Matematik ve İstatistik bölümlerinin birinden mezunu olmak ve buna ilave olarak YDS’den en az (D) seviyesinde İngilizce sınav notu bulunmak veya uluslararası geçerli sınav notu olup ÖSYM tarafından YDS eşdeğerliği 60 ve üzerinde olarak belirlenmiş olmak.

İstatistikçi 1 kişi İstanbul alımı için; İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri veya Matematik ve İstatistik bölümlerinin birinden mezunu olmak ve buna ilave olarak YDS’den en az (D) seviyesinde İngilizce sınav notu bulunmak veya uluslararası geçerli sınav notu olup ÖSYM tarafından YDS eşdeğerliği 60 ve üzerinde olarak belirlenmiş olmak.

Adaylar başvurularını internet üzerinden 12 Kasım 2018 Pazartesi günü saat 14:00’de başlayacak olup 22 Kasım 2018 Perşembe günü saat 16:00’da sona erecektir.

Sahil Güvenlik Komutanlığı Memur Alımı ilan kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler