KPSS 60 Puanla Sosyal Hizmetler Bakanlığı 7 Kamu Personeli

KPSS 60 Puanla Sosyal Hizmetler Bakanlığı 7 Kamu Personeli

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma müdürlüğüne KPSS 60 puanla 7 kamu personeli alımı yapılacağını yayınladı. Başvuru 6 Kasım 2018 tarihine kadar devam edecektir.

Sosyal Hizmetler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğüne 7 kişi kamu personeli alımı yapılıyor. Alınacaklar SYDV 4 kişi Büro Görevlisi ve 3 kişi Sosyal Yardım ve İnceleme görevlisi olmak üzere (memur) kamu personeli alımı yapılacak. Başvuru 6 Kasım 2018 tarihine kadar devam ediyor. KPSS 60 puan gerekmektedir.

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisine müracaat edecek adaylar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, B sınıfı Sürücü belgesine sahip olması, 18 Yaşını bitirmiş olması ve iktisat, işletme, maliye, uluslararası ilişkiler, çalışma ekonomisi, kamu yönetimi v.b sosyoloji, psikoloji, sosyal hizmetler bölümleri mezunları başvuru yapabilir.

VAN Büro Görevlisine müracaat edecek adaylar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 Yaşını bitirmiş olması B sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren iktisadi ve idari bilimler fakültesi veya fen edebiyat fakültesi bölümleri mezunu olması gerekmektedir.

Gerekli belgeler: Nüfus cüzdan fotokopisi, 2 adet vesikalık fotoğraf, adli sicil kaydı belgesi, sağlık raporu, diploma fotokopisi başvuru yapılacak olan sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfına şahsen teslim edilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum