1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. KPSS 60,65 ve 70 Puanla 3 Kurum Kamu Personel Alım İlanları
KPSS 60,65 ve 70 Puanla 3 Kurum Kamu Personel Alım İlanları

KPSS 60,65 ve 70 Puanla 3 Kurum Kamu Personel Alım İlanları

KPSS 60,65 ve 70 puanla 3 Kurum Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi, Nükleer düzenleme kurulu ve Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından kamu personel alım yapılıyor.

A+A-

KPSS 60,65 ve 70 puanla 3 Kurum kamu personel alım ilanları yayımlandı. Bu kapsamlarda alınacaklar ve kurumlar sıralandı. Başvurular devam ediyor.

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi

Resmi Gazete’de yayımlanan duyuru ile 4/B’li olarak istihdam edilmek üzere Büro Memuru ve Destek Memuru ile Diğer Teknik Hizmet Personeli, Mimar, Mühendis, Teknisyen, Programcı, Sistem Programcısı alımları yapılacaktır.

Toplamda 84 kişilik alım yapılacaktır. En fazla alım ise büro personeli ile destek personeli kadrolarına yapılacaktır.

Alım yapılırken KPSS puanı baz alınacaktır. KPSS’den en az 60, 65 ve 70 puan barajı ile başvuru yapılacak kadrolar bulunmaktadır. Ayrıca her bir kadro için özel şart olarak eğitim şartı belirlenmiştir. Bu şartların sağlanması gerekir.

İlan 10 Eylül tarihli Resmi Gazete’de yayımlanmıştır ve başvuru süresi ilandan itibaren 15 gündür. Yani son başvuru tarihi 25 Eylül günü mesai bitimine kadardır. Başvuru yapıldıktan sonra istenen evraklar rektörlüğe teslim edilecektir.

Nükleer Düzenleme Kurumu

Nükleer Düzenleme Kurumu tarafından veri hazırlama ve işletmeni memur alımı yapılacaktır. Adayların en az dört yıllık lisans eğitimi veren hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler bölümlerinden mezun olması gerekiyor. KPSS puan şartı aranmaktadır. 2018 yılı lisans KPSS’den en az 80 puan almak gerekir.

Başvurular 4 Ekim tarihine kadar devam edecektir. Başvuru yapıldıktan sonra ilanda yer alan evrakların kuruma teslim edilmesi gerekir.

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü

Finlandiya-Estonya Konsorsiyumu ile ortaklaşa yürütülen proje kapsamında istihdam edilmek üzere personel alınacaktır. İki farklı kadro için alım yapılacaktır. Proje Asistanı ve Dil Asistanı kadrolarına İngilizce bilen adaylar alınacaktır.

Personel eğitim merkezlerinin güçlendirilmesi için yapılan proje kapsamında alınan kişiler istihdam edilecektir.

Başvuru kılavuzu İngilizce olarak yayımlanmıştır. Başvurular 6 Ekim günü saat 17.30’a kadar devam edecektir.

Yukarıda yer alan alım yapan kurumların tamamının başvuru süresi halen devam etmektedir. Son başvuru tarihine de hatırı sayılır süre vardır. Başvuru koşullarını sağlayan adaylar bu süreler içinde başvurularını yaparak evrak teslimini gerçekleştirmelidir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.