1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. KPSS 63 Puanla Tahsildar VHKİ Ve Zabıta Memuru Alımı
KPSS 63 Puanla Tahsildar VHKİ Ve Zabıta Memuru Alımı

KPSS 63 Puanla Tahsildar VHKİ Ve Zabıta Memuru Alımı

Yayınlanan ilan ile bay bayan zabıta memuru, tahsildar (memur), VHKİ ve hizmetli olarak toplam 5 kişi en az lise mezunu KPSS 63 puan olarak başvurular kabul edilecektir.

A+A-

Sivas Güneykaya Belediyesi 1 kişi tahsildar, 2 kişi zabıta memuru, 1 kişi veri hazırlama kontrol işletmeni ve 1 kişi hizmetli personel olarak bay veya bayan alım yapılacaktır. Başvurular 14 Haziran 2018 ile 28 Haziran 2018 tarihleri arasında zabıta memuru alımı için şahsen yapılacaktır. Diğer alımlar için posta ve taahhütlü olarak yapılabilir.

Tahsildar için önlisans mezunu, veri hazırlama kontrol işletmeni için lisans mezunu, hizmetli için lise mezunu olması ve zabıta memuru için önlisans mezunları başvuru yapabilecektir.

Zabıta Memuru Kadrosu için; 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen genel şartların yanı sıra Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesindeki özel şartlara göre, zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmaması ve sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak. Boy ve kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır. Ayrıca bu kadroya başvuracaklar için görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bedensel engeli bulunmamak şartı aranacaktır.

İlan edilen unvanlar için son olarak mezun olunan okul itibarıyla öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak Kamu Personel Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karsısındaki puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olması gerekmektedir.

Başvuruda istenecek belgeler; Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının fotokopisi, Diploma veya Mezuniyet belgesinin fotokopisi, Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin fotokopisi ve KPSS Sonuç Belgesinin çıktısı olması gerekmektedir. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı, Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı, 2 Fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak) ve Giriş sınavına katılmak isteyenlerden istenilen belgelerin aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri tasdik edilebilir.

Başvuru belgelerini 14 Haziran 2018 den 28 Haziran 2018 Çarşamba günü saat 17.00’ ye kadar (mesai günlerinde saat 09:00 ile 17:00 arasında), müracaatlarını yapabilirler. Başvuru belgelerini Sivas İli Güneykaya Belediyesi Yazı işleri Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

Sivas kamu personeli alım kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.