1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. KPSS 65 Puanla Kamu Personeli Olarak Tekniker Alımı
KPSS 65 Puanla Kamu Personeli Olarak Tekniker Alımı

KPSS 65 Puanla Kamu Personeli Olarak Tekniker Alımı

KPSS 65 puanla kamu personeli olarak tekniker alımını Alay Belediye Başkanlığı gerçekleştiriyor. Başvurular iadeli taahhütlü olarak 3-5 Ekim 2018 tarihlerinde yapılacaktır.

A+A-

Alay Belediye Başkanlığı KPSS 65 puanla kamu personeli alımı (Tekniker) yapılacaktır. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere, aşağıda yer alan unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydı ile belirtilen boş kadroya açıktan atama yoluyla tekniker alınacaktır.

Başvuracak adaylar ilan edilen unvan için son olarak mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartlarını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2016 yılı KPSSP93 türünde Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak. Ön lisans programları Endüstriyel Elektronik bölümünden mezun olmak. Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

Başvuru Formu, Kurumdan temin edilecektir. Nüfus cüzdanı veya kimlik kartı fotokopisi. Diploma veya Mezuniyet Belge fotokopisi. KPSS sonuç belgesinin internet çıktısı. Yabancı okul mezunları için denklik belgesi fotokopisi. Görevini devamlı olarak yapmaya engel durumu olmadığına dair beyan. 2 adet vesikalık fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacaktır). Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı. Giriş sınavına katılmak isteyenlerden istenilen belgelerin aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri tasdik edilebilir.

Adayların, sözlü sınava katılabilmek için; Yukarıda sayılan başvuru belgelerini 03 Ekim 2018 gününden 05 Ekim 2018 günü mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 09.00-17.00 arasında) Niğde Alay Belediye Yazı İşleri Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir. Başvurular şahsen veya Posta yolu ile iadeli taahhütlü olarak yapılacaktır.

Alay Belediyesi tekniker alım ilan kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.