KPSS 70 Puan İle Kadrolu Kamu Personeli Alımı (TEKNİKER)

KPSS 70 Puan İle Kadrolu Kamu Personeli Alımı (TEKNİKER)

Çankırı Orta Yaylakent Belediye Başkanlığı Önlisans mezun tekniker alımı gerçekleştiriyor. Başvurusu devam eden ilana son başvuru 25 Mayıs 2018 olarak ilan edilmiştir.

Yaylakent Belediye Başkanlığı KPSS 70 puan ile önlisans mezun tekniker alım ilanı yayınladı. Başvuruları devam eden ilana son başvuru 25 Mayıs 2018 olarak yayınlanmıştır.

Tekniker kadro unvanı için son olarak mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartlarını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2016 yılı KPSS93 Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.

Ön Lisans Programlarından Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi bölümünden mezun olmak. Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

Başvuru sırasında İş Talep Formu Kurumumuzdan temin edilecektir. (Yönetmeliğin Ek-1’ indeki Başvuru Formu), Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının fotokopisi, Diploma veya Mezuniyet belgesinin fotokopisi, Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin fotokopisi olması gerekmektedir.

KPSS Sonuç Belgesinin çıktısı, Coğrafi Bilgi Sistemleri Uzmanlığı’nı gösteren sertifika, (Meb onaylı yada Türkiye’de eğitim veren herhangi bir üniversiteden alınmış olması gerekmektedir) Bilgisayarlı Muhasebe Sertifikası, (Meb onaylı yada Türkiye’de eğitim veren herhangi bir üniversiteden alınmış olması gerekmektedir) Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı şart.

Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı, 2 Fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak). Giriş sınavına katılmak isteyenlerden istenilen belgelerin aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri tasdik edilebilir.

Başvuru şekli; belgelerini 25 Mayıs 2018 cuma günü saat 17.00’ ye kadar (mesai günlerinde saat 08:00 ile 17:00 arasında),müracaatlarını yapabilirler. ÇANKIRI - YAYLAKENT Belediyesi adresindeki YAYLAKENT Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir. Başvurular şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla yapılacaktır.

Postadaki gecikmeler ve duyuruda belirtilen süre içerisinde yapılmayan başvurular dikkate alınmaz. Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular, belediyece değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.