1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. KPSS 70 Puanla 7 Kamu Personeli Alımı İstanbul Üniversitesi Yapıyor
KPSS 70 Puanla 7 Kamu Personeli Alımı İstanbul Üniversitesi Yapıyor

KPSS 70 Puanla 7 Kamu Personeli Alımı İstanbul Üniversitesi Yapıyor

KPSS 70 puan ile başvuru yapılabilir sözleşmeli 7 kamu personeli alımı İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü tarafından yapılıyor. Başvuru yayımlama ile başlamış olup 24 Eylül 2019 tarihinde bitecek.

A+A-

KPSS 70 puanı bulunan adayların başvuru yapabileceği yeni ilan yayımlandı. Alımı sözleşmeli olarak İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü yapacak. 7 kamu personeli alımı olarak yapılacak ilana başvurular başlamış olup 24 Eylül 2019 tarihi bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

Alıma başvuru şekli ve tarihi;

Başvurular 10 Eylül 2019 ile 24 Eylül 2019 tarihleri arasında internet adresinde bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli İş Talep Formu’nun doldurulmasından sonra, fotoğraf yapıştırılmak ve imzalanmak suretiyle aşağıda sayılan belgelerle birlikte mesai bitimine kadar İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Personel Daire Başkanlığı Avcılar/İSTANBUL adresine elden teslim edilmek veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde postayla gönderilmek suretiyle yapılacaktır.

İstenilen Belgeler;

a) Başvuru formu ( Fotoğraflı).

b) Özgeçmiş.

c) Nüfus Cüzdanı veya TC Kimlik Kartı örneği.

d) Lisans diploması veya okul çıkış belgesinin aslı veya noter onaylı sureti (Belge aslının ibraz edilmesi halinde fotokopisi Kurumca onaylanacaktır).

e) Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge.

f) KPSS sınav sonuç belgesi (KPSS sınav sonuç belgesi ibraz etmeyenlerin KPSS P3 puanı 70 (yetmiş) kabul edilecektir.).

g) Yabancı dil bilgisi seviyesini gösteren belge, (YDS veya Yükseköğretim Kurulu tarafından buna denk kabul edilen sınav sonuç belgesi) Yabancı belgesi ibraz etmeyenlerin puanı(0) sıfır olarak hesaplanacaktır.

h) Her bir pozisyon için özel şartlarda istenilen sertifikalar ve nitelikleri gösteren belgeler.

i) Çalışma sürelerini gösteren belgeler. (Genel Şartlar başlığındaki (d) maddesinde belirtilen mesleki tecrübenin bilişim personeli olarak geçtiğinin belgelendirilmesi gerekmektedir. Sürelerin hesabında lisans mezuniyeti sonrasındaki hizmetler dikkate alınacaktır.).

i. Özel sektörde çalışanlar için SGK hizmet dökümü.

j. Kamu kurumlarında çalışanlar için çalıştıkları kurumdan alınacak hizmet belgesi olması gerekmektedir.

Alım bilişim personeli olarak yapılacağı üzere bir çok proje ve üniversite bölümleri talep ediliyor. Adayların ilan kılavuzlarındaki öğrenim durumlarına ve sertifikalarına haiz olmaları isteniyor.

İstanbul Üniversitesi kamu personeli alım kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum