1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. KPSS B Grubu Puanı Esas Alınarak 46 Kamu Personeli Alımı Yapılıyor
KPSS B Grubu Puanı Esas Alınarak 46 Kamu  Personeli Alımı Yapılıyor

KPSS B Grubu Puanı Esas Alınarak 46 Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

22 Nisan 2019 tarihli resmi gazete ile Erciyes Üniversitesi tarafından 46 kamu personel alımı yapılacağı yayımlandı. Yapılan resmi açıklamaya göre 42 Hemşire ve 4 Sağlık Teknikeri alınacak. Başvuru işlemleri 15 gün içinde yapılacak.

A+A-

Erciyes Üniversitesine 46 kamu personeli alımı için Resmi Gazete'de yayımlanarak duyuruldu.

Sağlık personeli alımı için başvurular 15 gün içinde Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığından temin
edecekleri başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte şahsen yapılacaktır. Posta, kargo gibi farklı şekillerde başvuru alınmayacaktır.

Sağlık personeli alımı yapacak olan kuruma 42 hemşire, 4 sağlık teknikeri istihdam edilecek. Başvurular alındıktan sonra KPSS B Grubu puan sıralaması esas alınarak kazananlar açıklanacak. KPSS Puanı haricinde mülakat, sınav veya uygulama sınavı gibi farklı bir süreç yaşanmayacak.

42 Hemşire alımı için: Üniversitelerin hemşirelik bölümünden veya hemşireliğe denk kabul edilen sağlık memurluğu lisans programlarından mezun olmak şart.

3 Sağlık Teknikeri alımı için: Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokullarının Önlisans Radyoterapi Bölümünden Mezun Olmak şart.

1 Sağlık Teknikeri alımı için: Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokullarının (Önlisans) Anestezi Teknikerliği Programından Mezun Olmak, Sağlık Bakanlığı onaylı veya Üniversitelerin Sürekli Eğitim Merkezleri tarafından düzenlenen En az 40 (kırk) saat süreli “Cerrahi Hastalarda Zor Havayolu Yönetimi ve Postoperatif Bakım” sertifikasına sahip olmak şartı aranmaktadır.

Erciyes Üniversitesi 46 kamu personeli alımı başvuru kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.