1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. KPSS Şartsız Üniversite 43 Yaş Sınırlı 15 Güvenlik ve İşçi Alıyor
KPSS Şartsız Üniversite 43 Yaş Sınırlı 15 Güvenlik ve İşçi Alıyor

KPSS Şartsız Üniversite 43 Yaş Sınırlı 15 Güvenlik ve İşçi Alıyor

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi  Rektörlüğü tarafından 15 güvenlik görevlisi ve işçi alımı için ilana çıkıldı. Güvenlik görevlisi alımında yaş şartı 43 olarak ilan edilmiştir. KPSS şartsız alım gerçekleşecektir.

A+A-

KPSS Şartsız Başvuru Şartları;

3 temizlik görevlisi, 2 engelli temizlik görevlisi, 2 terör mağduru temizlik görevlisi ve 8 güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Güvenlik görevlisi alımına askerlikle ilişiği olmayan, lise mezunu, en fazla 43 yaşında olan, özel güvenlik sertifikasına sahip, B sınıfı ve daha üst ehliyete sahip olan,  kamuda çalışmasın engel durumu olmayan, vardiyalı çalışmaya uygun adaylar başvuru yapabilir.

Temizlik görevlisi alımı için en az ilkokul mezunu, 40 yaşını bitirmemiş, sağlık sorunu olmayan, vardiyalı çalışmaya uygun adaylar başvuru yapabilir.

Engelli temizlik görevlisi alımı için en az ilkokul en fazla lise mezunu olan, yüzde 40 engelli, 40 yaşını bitirmemiş adaylar başvuru yapabilir. Terör mağduru temizlik görevlisi alımı için ilköğretim mezunu, 44 yaşını bitirmemiş adaylar başvurabilir.

3 Temizlik Görevlisi alımına başvuru yapacak olan adayların; en az ilkokul mezunu, 40 yaşından küçük olmak, temizlik işi için sağlık sorunu bulunmaması gerekiyor. İŞKUR takip numarası 00005408071’dir.

2 Engelli Temizlik Görevlisi alımı için adayların takip edecekleri ilan numarası 00005408099’dur. Adayların en az yüzde 40 oranında engele sahip olmaları ve engelli personel olabilmek için yeter şartları sağlamaları gerekmektedir.

2 Terör Mağduru Temizlik Görevlisi alımı için adayların 00005408168 numaralı ilanı takip etmeleri ve 44 yaşını bitirmemiş olmaları şarttır.

8 Güvenlik Personeli alımı için adayların 00005408244 numaralı İŞKUR iş ilanını takip etmeleri gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adayların 43 yaşını bitirmemiş olmaları, özel güvenlik sertifikasına sahip olmaları ve en az lise mezunu olmaları şarttır. Kaynak: Bandırma Üniversitesi 15 Güvenlik ve Temizlik personeli alıyor.

Başvuru Usulü

Üniversite tarafından ilan 17 Şubat tarihinde yayınlanmıştır. Son başvuru günü 21 Şubat tarihidir. Başvurular Bandırma İŞKUR müdürlüğüne elektronik ya da şahsen yapılacaktır. Kura çekimi noter huzurunda 27 Şubat saat 14.00’da yapılacaktır. Kurada belirlenen adaylar mülakata alınacaktır. Adaylar 2 aylık deneme süresine tabi olacaktır. Bu süre içinde sözleşmeleri sebepsiz feshedilebilecektir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum