KPSS Sıralaması İle En Az Lise Mezunu Memur Teknisyen Ve

KPSS Sıralaması İle En Az Lise Mezunu Memur Teknisyen Ve

Devlet Personel Başkanlığında yayınlanan ilan ile KPSS sıralaması esas alınarak 18 kişi Mühendis, Tekniker, Teknisyen, Büro Personeli ve Destek Personeli alınacaktır. Başvuracaklar lise, önlisans ve lisans mezunu olması gerekmektedir.

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi KPSS sıralamasını esas alarak 2 Temmuz 2018 de kamu personeli alım ilanı yayınladı. Alınacak personel 3 Adet Mühendis, 4 Tekniker, 2 Teknisyen, 7 Adet Büro Personeli ve 2 Adet Destek Personeli olarak memur kadrolarına istihdam edilecektir. Başvurular 16 Temmuz 2018 kadar devam edecektir.

Başvuru yapacak adaylarda 657 sayılı Kanun'un 48'ınci maddesinde aşağıda belirtilen genel şartlar ile özel şartlar aranmaktadır. Bu Kanunun 40 ncı maddesindeki yaş şartlarını taşımak. Bu Kanunun 41 nci maddesindeki öğrenim şartlarını taşımak. Kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir. Yapılacak görev gereği mesai saatleri dışında ve hafta sonraları çalışmaya herhangi bir engeli olmamak. İş tecrübeleri ilan şartlarında belirtilen mezuniyetler sonrası olmalı.

Başvuran adaylarda Lisans mezunları için 2016 KPSSP3 puanı, Ön Lisans mezunları için 2016 KPSSP93 puanı, Ortaöğretim mezunları için 2016 KPSSP94 puanı esas alınacaktır.

Başvuru Formu (www.mgu.edu.tr adresinden temin edilecektir). 2016 KPSS Sınav Sonuç Belgesi. Nüfus Cüzdan Fotokopisi. İkametgah Belgesi (E-Devlet Üzerinden Alınan Belge Kabul Edilecektir). Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesinin Aslı veya Noter Onaylısı. (E-Devlet Üzerinden Alınan Belge Kabul Edilecektir). İstenilen Alanda Çalıştığını Gösterir Deneyim Belgesi-Yazısı ve SGK Hizmet Dökümü. Adli Sicil Kaydı (E-Devlet Üzerinden Alınan Belge Kabul Edilecektir). Askerlik Durum Belgesi (Erkek Adaylar İçin) (E-Devlet Üzerinden Alınan Belge Kabul Edilecektir). Özgeçmiş ve sertifikalar ve Fotoğraf (1 Adet) olması gerekmektedir.

Adaylar başvurularını www.mgu.edu.tr web adresinde bulanan Başvuru Formunu eksiksiz doldurularak yukarıda istenilen belgeler ile birlikte 16 Temmuz 2018 mesai bitimine (17:00) kadar Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Posta, faks veya internet kanalıyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Adaylar sadece bir unvan için başvuru yapabilirler.

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi memur alım kılavuzu için tıklayın.

İlgili Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.