1. HABERLER

  2. PERSONEL ALIMI

  3. KPSS’siz 20 Bin TL Maaşla 1182 Personel Alınacak; Başvuru Adresi
KPSS’siz 20 Bin TL Maaşla 1182 Personel Alınacak; Başvuru Adresi

KPSS’siz 20 Bin TL Maaşla 1182 Personel Alınacak; Başvuru Adresi

KPSS ‘siz 20 bin TL maaşla 1182 personel alımı ilanı yayımlanarak başvuruları toplamaya başlandı. Başvuracaklarda dil şartı yok. Başvuru şartları, formu ve adresi sayfa sonunda verilmiştir.

A+A-

KPSS’siz 20 bin TL maaşla 1182 personel alınacak. Başvuruları başlayan ilan adresi sayfa sonunda verilmiştir. Adaylar en az lise mezunu olması en fazla lisans mezunu olması isteniyor. Personel alımı için diğer şartlar neler? Başvuru formuna nasıl ulaşılacağı başvuru link adresinden görülecektir. İşte Al-Surra Hospital personel alımına ilişkin detaylar.

Genel Şartlar;

Başvuru tarihi itibarı ile 18 yaşını doldurmuş olmak.

Açık pozisyonlarda belirtilen öğrenim düzeylerinin birinden mezun olmak ve belgelendirebilmek.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Adli sicil kaydı ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak.

Erkek adaylar için, muvazzaf askerlik görevini tamamlamış olmak veya muaf olmak veya en az 1 (bir) yıl ertelemiş olmak.

Özel Şartlar;

Aktif göreve başlamadan verilecek olan hızlandırılmış dil kursuna (adayın hastanemiz bünyesinde işe başlayışı yapıldıktan sona hızlandırılmış dil eğitimi ve hastane oryantasyon eğitimi Kuveyt de başlayacaktır) katılım için bir engeli olamamak.

24 saat esasına dayalı çalışmasına engel olabilecek vücut hastalığı bulunmamak.

Haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde, ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma şartını kabul etmek ve vardiyalı çalışmaya engel bir durumu bulunmamak (gebelik vb özel durumlar hariç tutulmuştur).

Genel Bilgilendirme;

Başvuruları olumlu sonuçlanan adayların 3 Kasım 2019 tarihi itibarı ile hastane bünyesinde işe başlayışları yapılacak olup, aynı tarihte hızlandırılmış dil kursu ve hastane uyum eğitimleri Kuveyt'te başlayacaktır.

İşe başlayışları yapılan yardımcı sağlık personeli maaşları, bütün vergi ve diğer kesintilerden sonra (NET ), asgari 950 KWD (3150 USD) 'den başlayacaktır.

Çalışma izni hastanemiz tarafından alınacaktır ve Kuveyt'e ilk gidiş biletleri hastanemiz tarafından karşılanacaktır.

30 gün ücretli izin hakkı, işe başlayış tarihinden itibaren 6 ay sonra kullanılabilecektir.

Yılda 1 (bir) sefer olmak üzere menşei ülkelerine gidiş - dönüş uçak bileti ücretsiz olarak hastanemiz tarafından karşılanacaktır.

Özel geniş kapsamlı sağlık sigortası hastanemiz tarafından yapılacaktır.

Her ay sözleşmedeki net maaşa ek olarak verilecek prim 60 KWD(200 USD) olacaktır.

2 (iki)veya 3 (üç) kişilik paylaşımlı lojmanlar hastanemiz tarafından işe başlayışı yapılan bütün personele ücretsiz sağlanacaktır.

Yılda 2 (iki) kez olmak üzere, alt üst forma takımı hastanemiz tarafından sağlanacaktır.

Diğer bilgilendirmeler ve özel şartlar, başvuruları olumlu sonuçlanan adaylara e posta ile gönderilecek sözleşmede yer almaktadır.

NOT: Yabancı dil bilgisi aranmamaktadır. En az B2 İngilizce veya Arapça dil sertifikası olmayan bütün adaylara, tarafımızdan yabancı dil eğitimi verilecektir.

Başvuru Şekli Ve Zamanı;

Adayların, ilan yayınlandığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde hastane web sitesi www.alsurrahospital.com kariyer bölümü içerisinde yer alan başvuru formundan, başvurularını tarafımıza iletmeleri gerekmektedir.

Olumlu ve olumsuz geri dönüşler e posta yolu ile yapılacağı için Lütfen Geçerli Bir E Posta Adresi Kullanmaya Özen Gösteriniz.

Başvurular;

Geri dönüşler career@alsurrahospital.com adresinden gerçekleştirilecektir, başka bir e-posta adresinden gelen mesajları dikkate almayınız.

hastane-1.jpghastane-2.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
7 Yorum