1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. KPSS’siz ve KPSS 60 Puanla 78 Kamu Personel ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılıyor
KPSS’siz ve KPSS 60 Puanla 78 Kamu Personel ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılıyor

KPSS’siz ve KPSS 60 Puanla 78 Kamu Personel ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılıyor

Yeni yayımlanan ilan ile KPSS 60 puan ve KPSS’siz 78 kamu personeli alımı ve güvenlik görelisi alımı yapılacağı duyuruldu. Adaylar başvurularını nereden yapacak haber içerisinde.

A+A-

Yeni ilan ile duyuruldu. KPSS 60 puanla ve KPSS’siz 78 kamu personeli alımı yapılacağı ilab edildi. Bahçıvan, temizlik görevlisi, hayvan bakıcısı, kalorifer ateşçisi, diğer telefon ve telgraf tesisatçıları, elektrik teknisyeni, sıhhi tesisatçı, büro memuru, şoför-yük taşıma, şoför, güvenlik görevlisi kadrolarında görevlendirmek üzere 78 personel alımı yapacağını açıkladı.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 30 Nisan 2019 tarihine kadar iş ilan numaralarıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.
18 Güvenlik görevlisi alımı için adayların; Türk vatandaşı olması, en az lise en fazla önlisans mezunu olması, en az 18 en fazla 35 yaşında olması, kimlikli güvenlik sertifikasına sahip olması, İstanbul il ve ilçelerinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. 00004949361 iş ilan numarası kullanılarak başvuru yapılabilmektedir.

23 Temizlik görevlisi alımında adaylarda aranan şartlar arasında; Türk vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, en az ilköğretim en fazla lise mezunu olmak, İstanbul ili ve ilçelerinde ikamet ediyor olmak gerekmektedir. 00004949721 ilan numarası kullanılarak başvuru yapılabilmektedir.

Büro memuru alımına en az lise mezunu olan, en az 18 en fazla 35 yaşında olan, ilgili Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olan ve İstanbul ili ve ilçelerinde ikamet ediyor olan adaylar başvuru yapabilmektedir.

İlanları incelemek isteyen adayların İŞKUR iş ilanı arama bölümünde İşyeri Unvanı kısmına İ.Ü.C. GENEL SEKRETERLİK yazmaları gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum
İlgili Haberler