1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. KPSS’siz ve KPSS Puan Üstünlüğüyle Dört Kurum 297 Kadrolu
KPSS’siz ve KPSS Puan Üstünlüğüyle Dört Kurum 297 Kadrolu

KPSS’siz ve KPSS Puan Üstünlüğüyle Dört Kurum 297 Kadrolu

İstihdama katkı sunan ilanlara başvurular alınıyor. Kamu kurumları tarafından resmen yayımlanan iş ilanları ile başvurular alınıyor. İçişleri Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Siirt Eruh Kaymakamlığı ve Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesinde 271 kamu personeli

A+A-

Adayların beklediği alımlara başvurular başladı. 4 Ayrı iş ilanları ile 297 kamu personeli alımı yapılıyor. Başvuru yapmak isteyen adayların belirtilen son başvuru tarihine kadar başvuru işlemlerini başvuru kılavuzlarında belirtilen şekilde ilgili kurumlara yapmaları gereklidir.

Aşağıda yer alan ilanları inceleyen adaylar uygun ilanın detay sayfasından tüm açıklamalara ve başvuru kılavuzlarına ulaşabilirler. Sitemiz üzerinden başvuru alınmamaktadır.

Siirt Eruh Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamaya göre 100 kişi Güvenlik korucusu alımı yapılacaktır. KPSS şartsız iş ilanına başvuru için mezuniyet şartı da aranmamaktadır. İstekliler, Eruh İlçe Kaymakamlığı Resmi İnternet Sitesinden, Eruh Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğünden Ya Da Eruh İlçe Jandarma Komutanlığından Temin Edecekleri Güvenlik Korucusu Alımı Başvuru Klavuzunda Belirtilen Şartları Taşımaları Halinde 5 Ağustos 2019 Saat: 17.00'a Kadar Eruh İlçe Jandarma Komutanlığına Müracaat Edebileceklerdir.

jandarma-2-sehre-150-guvenlik-korucusu-alimi-jgk-alimina-kimler-basvurabilir.jpg 100 Güvenlik Korucusu alımı haberi

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre 171 sözleşmeli kamu personeli alımı yapılıyor. Edinilen bilgiye göre adaylar istenilen belgelerle birlikte 7 Ağustos 2019 tarihine kadar başvuru işlemlerini yapabilecek. Lisans mezunu 108 psikolog, 24 sosyal çalışmacı, 36 öğretmen ve 3 veteriner hekim alımı yapılacak. KPSS en az puan şartı olmayan ilana başvuranlar adaylar arasından 5 katı kadar aday KPSS puan üstünlüğüne göre mülakata hak kazanacaktır.

adalet-bakanligi-171-memur-alimi.jpg  Adalet Bakanlığı 171 Memur Alımı

İçişleri Bakanlığı ‘nın yayımladığı iş ilanına göre 21 kişi sözleşmeli personel alımı yapılacak. Belirlenen unvanlar şöyle sıralandı; 1 kişi iş analisti uzmanı, uygulama geliştirme uzmanı 7 kişi, uygulama geliştirme uzmanı 2 kişi, kıdemli uygulama geliştirme uzmanı 2 kişi, kıdemli net uygulama geliştirme uzmanı 5 kişi, siber güvenlik uzmanı 1 kişi, iş zekâsı uzmanı 1 kişi, 1 kişi kıdemli net uygulama geliştirme uzmanı ve 1 kişi siber güvenlik uzmanı olmak üzere 21 kişi alınacak.

İçişleri Bakanlığı kamu personeli alımı için adaylar Bakanlığın internet sitesinde yer alan "2019 yılı Sözleşmeli Bilişim Personeli Sınavı Başvuru Formu’ nu, 7 Ağustos tarihine kadar ilgili sınav duyurusu bölümünde yayımlanacak olan başvuru linki aracılığıyla e-Devlet şifresi ile erişip elektronik ortamda müracaat edeceklerdir.

isleri-bakanligi-21-kisi-sozlesmeli-kamu-personeli-alimi-yapiyor.jpg İçişleri Bakanlığı 21 Kişi Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Yıldız Teknik Üniversitesi ‘nce yapılan açıklamaya göre 5 kişi sözleşmeli bilişim kamu personeli alımı yapılacak. 2018 KPSS P3 ile İngilizce dilinde yapılan YDS puanı esas alınacaktır. Lisans mezunu adayların ilanda belirtilen özel şartları taşımaları halinde başvuruları alınacaktır.

yildiz-teknik-yuksek-maas-ile-5-bilgisayar-personeli-aliyor.jpg  Yıldız Teknik Yüksek Maaş İle 5 Bilgisayar Personeli Alıyor

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.