KPSS’siz ve KPSS’li Güncel İŞKUR İlanları! 182 Kamu Personeli Alamı 15-18 Mayıs

KPSS’siz ve KPSS’li Güncel İŞKUR İlanları! 182 Kamu Personeli Alamı 15-18 Mayıs

Güncel KPSS’siz ve KPSS’li İŞKUR ilanları yayınlandı. Alımlara başvuru yapacaklar en az ilkokul mezunu olabilecek. Kıyı Emniyeti, Tarım, Darphane, Belediye, Et ve Süt kurumları 182 kamu personeli alımı yapıyor.

15-18 Mayıs tarihlerinde başvuruları sona erecek olan KPSS’siz ve KPSS’li 182 kamu personeli alımı güncel İŞKUR ilanları yayınlandı. Bu alımları Darphane, Belediye, Tarım, Kıyı Emniyeti, Et ve Süt kurumları yapmaktadır. İŞKUR ilanları için başvuru yapacaklara haber içerisinde ilan numaraları verilmiştir.

Uluslararası Tarımsal Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü İŞKUR ilanları yayınlayarak 25 personel alımı yapacağını duyurdu. Tarım en az ilkokul mezun personel alımlarında KPSS şartı bulunmuyor.

Et ve Süt Kurumu 15 daimi kamu personeli alımları yapılacağı duyuruldu. KPSS şartsız ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvurusu kabul edilecek. 3 farklı branşta alım yapılacaktır.

Nevşehir Ürgüp Belediye Başkanlığı İŞKUR ilanları ile 50 üst yaş sınırlı 15 personel alacak. Başvuru yapacak adaylar için şartlar ve ilan numarası verilmiştir. Başvurular İş Kurumu internet üzerinden aşağıda verilen ilan numarası ile 18 Mayıs 2020 tarihi bitimine kadardır.

Kayseri Üniversitesi 15 güvenlik görevlisi alımı için başvuru yapacak olan adayların 45 yaşından gün almamış olması talep edilmektedir. KPSS şartı aranmayan başvurular için adayların en az lise mezunu olması gerektiği açıklanmaktadır.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere 112 kişilik kontenjan açıldığı ilan edilirken unvan bilgilerine göre; gemici, kaptan, mühendis, tahlisiye personeli, büro personeli alımı yapılacak olup; ayrıca makine enspektörü, güverte enspektörü, gözcü muhabereci, avukat ve memur unvanlarında da istihdam yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
8 Yorum