1. HABERLER

  2. İŞKUR İLANLARI

  3. KPSS'siz ve Yaş Şartsız Belediyelere Şoför, Temizlik ve Plaj İşçisi Alımı
KPSS'siz ve Yaş Şartsız Belediyelere Şoför, Temizlik ve Plaj İşçisi Alımı

KPSS'siz ve Yaş Şartsız Belediyelere Şoför, Temizlik ve Plaj İşçisi Alımı

Mersin, Bursa ve Bartın illerinde yer alan Belediyelere çeşitli şartlarda işçi alımları yapılıyor. Yapılacak olan alımlarda KPSS şartı aranmadığı gibi yaş şartları da yer almadı.

A+A-

Mersin İşçi Alımları Seltaş İnş. Turz. San. Tic. LTD. Şti.
Mersin İşçi alımları ile ilgili meraklarınızı, Afyon Beyyazı Belediyesi işçi alımı ile gideriyoruz. Kurum dışı yapılacak olan işçi alımı için Seltaş İnş. Turz. San. Tic. LTD. ŞTİ işyerine başvuru yapabilirsiniz. Adres; Akdeniz mh. Prof. Dr. Halil Cin Cad. Belediye İş Hanı Kat:3 Gülnar – Mersin. Görüşme Bilgileri; Adres: Akdeniz Mah. Prof. Dr. Halil Cin Cad. İş Hanı.

Alınacak İş Sayısı; 3 kişi Ulaştırma Amirliği şoför
•    3 kişi Ulaştırma Amirliği İş Makinası Operatörü 
•    3 kişi Bayındırlık Amirliği Beden İşçisi 
•    1 kişi Ulaştırma Amirliği Kaynakçı
•    1 kişi Bayındırlık Amirliği Elektrikçi
•    2 kişi Temizlik Amirliği Temizlik İşçisi

Çalışma Şartları; Çalışma şekli daimidir. Çalışma Saatleri: 08.00 ile 17.00’dır.
Başvuru Koşulları; Bireysel olarak başvuru yapılmalıdır.
Başvuru İçin Gereken Belgeler; Başvuru formu, Kimlik fotokopisi, Eğitim durum belgesi, Ehliyet fotokopisi, Operatörlük belgeleri, Yukarıda verilen belgeleri temin ederek Mersin Seltaş işçi alımları için başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Mersin Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımları
Mersin işçi alımları kapsamında büyükşehir belediyesinin de işçi alımları olacak. Mersin Büyükşehir Belediyesi DenizKızı Turizm A.Ş başvuruları yapılabilir. Adres; Kültür Mah. İnönü Bulv. No: 130, Kat: 2 Akdeniz – Mersin’dir.
Başvuru Tarihi: 12. 02. 218 ile 12. 06. 2018 Başvuru Adresi: İş yeri adresi ile aynıdır. Görüşme Bilgileri; Adres: İş yeri adresi ile ilgilidir. Alınacak İşçi Sayısı; 5 tane plaj görevlisi.

Çalışma Şartları; Geçici olarak çalışan alınacak. (13. 05. 2018 ile 15. 09. 2018) 09.00 ile 18.00 arasında çalışma olacak. Çalışma adresi; Ayyaş mah. Sahil şeridi mevkii. Yemişkumu – Mersin

Başvuru İçin Gerekli Belgeler; Başvuru formu, Kimlik fotokopisi, Eğitim durumu belgesi. Mersin işçi alımları

başvurusu bireysel olarak yapılmalıdır. Başvurunuzu gerçekleştirmeniz mümkündür.

Bartın – Amasra Kurum Dışı Daimi İşçi Alımı
İşçi alımlarının resmi olarak yayınlandığı, Bartın işçi alımları hakkında bilgi alabilirsiniz. İlde işçi alımlarının olacağı bildirilmiştir. Bartın Amasra Belediyesi Personel LTD. ŞTİ tarafından işçi alımının gerçekleşecek olduğunu söyleyebiliriz. Adres; Kum Mahallesi, Liman Caddesi, No:2 olarak verilmiştir. Alınacak olan kişi sayısı 5’tir. Başvuru yapmanız için gereken belgeleri temin ederek, başvuru tarihi içinde başvurunun gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Başvuru Tarihi: 08. 06. 2018 ile 12. 06. 2018 Görüşme Bilgileri: Amasra Belediyesi Personel LTD ŞTİ. Yapılan başvurunun ardından sonrası adımların da tamamlanması ile sonucun olumlu ya da olumsuz şekilde cevaplanması mümkündür.

İşçi Alımı Hangi Meslekte Olacak?
Yapılacak olan işçi alımının hangi mesleki özelliklerde olacağı, başvuru yapmadan önce bilinmesi gerekenler arasındadır. 5 kişi işe alınacaktır. Bunlardan 3 tanesi temizlik görevlisidir. 2 tanesi ise kanalizasyon işçisidir.
Çalışma Şartları; Çalışma süresi daimidir. Çalışma saatleri: 08.00 ile 16.00 arasındadır. İkinci vardiya ise: 00.00 ile 08.00’dır. Haftada 45 saat çalışma süresi vardır. Çalışma Adresi: Kum Mah. Liman Cad. No: 2

Başvuru Koşulları ve Gerekli Belgeler
Verilen hususların sizin için uygun olması halinde başvuru yapmanız gerekecek. Bunun için sunulmuş olan koşullara uygun olup olmadığına da bakmalısınız. 

Koşullar; Dilekçe ile beraber direkt başvuru yapılması istenecek. Başvuru İçin Gerekli Belgeler; Dilekçe, Kimlik Fotokopisi.

Yukarıda verilen bilgiler üzerinden direkt olarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Bartın işçi alımları başvurusu yapıldıktan sonra sonuca göre hareket etmeniz sağlanacaktır.

Burulaş Kurum Dışı İşçi Alımları
Yapılacak olan işçi alımları için Bursa kapsamında bilgi verilmiştir. Bursa işçi alımları Bursa Burulaş A.Ş tarafından gerçekleşecektir. Adres; Odunluk mh. İzmir Yolu, 1630 Nilüfer – Bursa’dır.

İletişim: 0224 452 52 44 İrtibat Kurulacak Kişi: Emre GÖKHAN Verilen iletişim numarası ile bilgi almanız sağlanacaktır. Aşağıda başvuru için bilgilendirme yapılmıştır. Dikkatle inceleyerek, başvurunuzu kısa sürede yapabilirsiniz.

Başvuru Tarihi: 30. 05. 2018 ile 12. 06. 2018 Başvuru Adresi: Burulaş İşletme Merkezi. Görüşme Bilgileri; Adres: Burulaş İşletme Merkezi (İş Yeri Adresi) Tarih: 13. 06. 2018 Alınacak İşçiler; Vasıflı veya vasıfsız olabilir. Toplamda 20 ile 25 kişi arasında işçi alınacaktır. Deneyimli ya da deneyimsiz çalışan alınacaktır. Emekli olunmaması şarttır. Çalışma Şartları; 7.5 saat çalışma süresi bulunuyor. Çalışma saatleri vardiyalıdır. Çalışma adresi; Burulaş A.Ş. tüm lokasyonları.

Müracaat Koşulları; İşkurdan alınacak form ile birlikte, şahsen başvuru yapılır. Başvuru, Burulaş İşletme Merkezi’ne şahsen yapılmalıdır.

Başvuru İçin Gereken Belgeler; Şahsen yapacağınız başvuruda teslim etmeniz gereken belgeler olacak. Belgelerinizin eksiksiz bir şekilde ulaştırılmasına dikkat etmelisiniz. Türkiye Cumhuriyeti Kimliğinizin kopyası, Engelli raporu kopyası.

Yukarıda verilen belgeleri tamamlamanız durumunda, başvurunu yapabilirsiniz. Bursa işçi alımları başvurusu için gerekenler eksiksiz şekilde yapmanız yeterlidir. Başvuru sonucunuz açıklanacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.