KTÜ lise mezunu 2 sözleşmeli personel alıyor

KTÜ lise mezunu 2 sözleşmeli personel alıyor

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından güncel başvuru kılavuzları yayımlanmaya devam ediyor. Son ilanlara göre; Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) tarafından lise mezunu 2 sözleşmeli personel alınacağı açıklandı.

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yapılan personel alımları kapsamında yayımlanan son istihdam ilanlarında yer alan bilgilere göre sözleşmeli personel alımı ve memur alımı istihdam duyuruları yayımlanmaya devam ediyor. 

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yayımlanan istihdam duyurularında ifade edildiğine göre; Trabzon iş ilanları kapsamında yer alan güncel bir işe alım süreci başlatılmış olup; unvan ve kontenjan bilgileri adaylara duyuruldu.

KTÜ Personel Alımı

Trabzon iş ilanları dahilinde yer alan ve kamu üniversitesi personel alımı kategorisinden ilan edilen iş ilanı dahilinde görevlendirme yapılacağı beyan edilirken; adayların hakketmesi halinde Farabi Hastanesi Başhekimliği Ortahisar Trabzon / Türkiye görevlendirileceği ilan edildi.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Karadeniz Teknik Üniversitesi bünyesinde yapılacak olan kamu personeli alımı için 2 kişilik kontenjan açıldı. Adayların görev yapacakları unvan bilgilerine göre; Temizlik Görevlisi (Hastane) unvanı ile görevlendirilecekleri beyan edildi.

Başvuru Süreci

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) resmi internet adresi üzerinden yayımlanarak başvuru sürecinin başladığı ilan edilen işe alımlar için adayların başvuru yapabilecekleri son tarih 22 Eylül 2020 olarak ilan edilmiştir.

Başvuru yapacak olan adayların İŞKUR resmi internet adresine giriş yaptıktan sonra; bir defaya mahsus olmak üzere İŞKUR sistemine kayıt olması gerekmektedir. Kayıt olan adaylar 00005689277 numaralı İŞKUR iş ilanını aratarak söz konusu istihdam duyurusuna ulaşabilecek olup; ilan içeriğinin en alt kısmında yer alan Başvur butonuna tıklayarak online başvurularını tamamlayabilecektir.

Başvuru Şartları

Karadeniz Teknik Üniversitesi 2 Temizlik Personeli alımı için adaylardan talep edilen başvuru şartlarına göre; her adayın en az lise mezunu olması şartı aranmaktadır.

18-36 yaş aralığında olması beklenen adayların mesleklerini icra etmelerini engelleyecek sağlık problemlerine sahip olmamaları gerektiği beyan edilmektedir.

Başvuruların akabinde sonuçların açıklanması için kura çekimi yapılacaktır. 25 Eylül saat 14:00’te yapılacak olan kura çekimi KTÜ TV stüdyosu (Elektrik Elektronik Mühendisliği binası) adresinde gerçekleştirilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.