1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Kütahya Sağlık Bilimleri 22 Güvenlik Görevlisi ve Personel Alıyor
Kütahya Sağlık Bilimleri 22 Güvenlik Görevlisi ve Personel Alıyor

Kütahya Sağlık Bilimleri 22 Güvenlik Görevlisi ve Personel Alıyor

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi 22 kontenjan ile güvenlik görevlisi alımı ve temizlik personeli alımı yapıyor.

A+A-

Üniversitelerin bünyesinde devam eden faaliyetlerin sürekliliği için akademisyen ve öğretim görevlisi personel alımı dışında kalan, personeller ve işçiler için kadrolu, sözleşmeli ve sürekli işçi alımı şeklinde olmak üzere istihdamlar yapılmaya devam ediyor.

Yayımlanan her ilan ile birlikte adaylara sunulan kılavuzlar yönergesinde başvurular gerçekleştirilmektedir. Son yayımlanan kılavuzda yer alan bilgilere göre; Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sürekli İşçi Alımı yapacağını duyurmaktadır.

Kütahya Sağlık Bilimleri Personel Alıyor

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi sürekli işçi alımı için verilen unvan ve kontenjan bilgilerinde yer alan ifadelere göre; 14 Temizlik Görevlisi ve 8 Güvenlik Görevlisi olmak üzere toplamda 22 sürekli personel alımı yapılacaktır.

Başvurular İŞKUR'da

Başvuru yapacak olan adaylar ilgili evrak teslimlerini ve başvurularını İŞKUR resmi internet sitesinden yapabileceği gibi ayrıca İş Kurumu İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezine şahsen de yapabileceklerdir.

Başvuru Şartları

Başvurular için genel şartlar için; 18 yaşın üzerinde, devlete ve devlet kurumlarına karşı affa uğramış olsa bile herhangi bir halel getirmeyen vatandaş olma zorunluluğu bulunmaktadır.

Özel şartlar için ise; Temizlik Görevlisi alımı için adayların en az lise mezunu olmak ve 18-35 yaş aralığında olmak şartlarına uygun olmaları gerekmektedir.

Güvenlik görevlisi alımı için başvuru yapacak olan adayların da lise ve dengi okul mezunu olmaları gerekirken; 18-35 yaş aralığında olan ve 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik tarafından düzenlenen özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak şartına uygun olan adaylar olmaları şart koşulmaktadır.

Sonuçlar Kura ile Belirlenecek

Sonuçlar kura usulü ile belirlenecek olup; 25 Eylül 2019 tarihinde ve saat 10:30’da Alipaşa Mahallesi Abdurrahman Karaa Blv. No:13,43020 adresinde bulunan Kütahya Dumlupınar Kapalı Spor Salonu’nda Noter huzurunda gerçekleştirilecektir.

Kütahya Sağlık Bilimleri 22Sürekli İşçi Alımı ilanı için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.