1. HABERLER

  2. PERSONEL ALIMI

  3. Kuveyt Türk 11 Şehir Gişe Görevlisi, Banka Memuru ve Müfettiş Yardımcısı Alımı İlanları
Kuveyt Türk 11 Şehir Gişe Görevlisi, Banka Memuru ve Müfettiş Yardımcısı Alımı İlanları

Kuveyt Türk 11 Şehir Gişe Görevlisi, Banka Memuru ve Müfettiş Yardımcısı Alımı İlanları

Kuveyt Türk tarafından 11 şehir banka personeli alınacak. Gişe görevlisi, banka memuru ve müfettiş yardımcısı olarak görev yapacak adaylar alınmaktadır. Banka hangi şehre nasıl başvuru kabul edeceği detayları verildi.

A+A-

KUVEYT Türk 11 şehir banka memuru alımı ilanları yayınladı. Alım bir çok branşta yapılacak olup en çok alım gişe görevlisi, banka memuru ve müfettiş yardımcısı olarak ilan edilmiştir. Alımı İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Erzincan, Kocaeli, Yozgat, Diyarbakır, Bursa, Tekirdağ ve Kayseri şehirleri yapıyor.

Sadece müfettiş yardımcısı alımı şartlarını sizlere sunuyoruz. Diğer unvan bazında alımlara ulaşmak için sayfa sonuna link adresi ilave edilmiştir.

Adaylar memur olma genel şartlarını sağlamalıdır. Ayrıca bankacılık, finans, ekonomi, iktisat, işletme, hukuk, yönetim bilişim sistemleri, uluslararası ticaret gibi belirlenen bölümlerden lisans mezunu olmak gerekir. Ayrıca bazı mühendislik fakültesi mezunlarının da başvurusu kabul edilecektir.

Adaylardan çok iyi derecede İngilizce bilmesi şartı aranmaktadır. Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği kuvvetli, disiplinli çalışan, seyahat engeli olmayan ve yoğun çalışma temposuna uygun olan adaylar başvuru yapmalıdır.

Personel Alım Usulü

Personel alımı için başvuruları aşağıda verilen site üzerinden alınacaktır. Başvurular incelendikten sonra uygun görülen adaylar için işe alım süreci başlatılacaktır. Adaylar ilk olarak video mülakata alınacaktır. Sonrasında online değerlendirmede adayların kişilik özellikleri ölçülecektir. Diğer aşamada İngilizce dil yeterlilikleri ölçülecektir. Yetkinlik bazlı mülakat, sınav ve panel mülakattan sonra işe alınacak olan kişiler belirlenecektir. Tüm bu süreçlere ilişkin ilanlar bankanın web adresinden takip edilecektir. İlanın aşamaları yapılan duyurular ile detaylandırılacaktır.

Özel sektörde müfettiş yardımcısı olarak görev yapmak isteyenler bu ilanı değerlendirebilir. Belirli bir süre müfettiş yardımcısı olarak görev yapan kişiler ilgili şartları sağlamaları halinde müfettiş olabilecektir. Bunun için gerekli sınav, mülakat ya da deneyim gibi şartlar sağlanmalıdır.

Kuveyt Türk banka personeli alımı ilanlarına ulaşmak için ve başvuru yapmak için link adresi sunulmuştur.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.