Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı 10 Memur Alımı Başvuruları

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı 10 Memur Alımı Başvuruları

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı 3 şehre 10 memur alımı başvuruları alınmaya başlanacak. Bu kapsamda başvuru yapacaklar 12 Aralık başlangıç tarihi olarak ilan edildi. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı memur alımlarına kimler başvuru yapabilecek?

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından 3 şehre 10 memur alımı yapılacağı ilan edildi. Başvuru yapacak adaylar 12 Aralık 2019 tarihinde başlayacaktır. Daimi kadroda alınacaklar için şartlar verildi. 10 memur alımı 3 şehre gerçekleştirileceği üzere şehirler haber detaylarda verildi.

Başvurular 12 Aralık 2019 tarihinden başlayarak 27 Aralık 2019 tarihi saat 23.59'a kadar internet adresinde bulunan Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Sınav Başvuru bağlantısından yapılacaktır. Başvurular, "Başvuru Formu" eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmak suretiyle elektronik ortamda yapılacaktır. Adaylar belirtilen sınav giriş şartlarını ve tercih nedenlerini kanıtlayıcı bilgi ve belgeleri elektronik ortamda taratıp başvuru formunun ilgili bölümlerine eklemeleri zorunludur.

T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA), TR82 Düzey 2 Bölgesi’nde (Çankırı, Kastamonu, Sinop İlleri) kurulan bir bölgesel kalkınma ajansı olup; Ajansın merkezi Kastamonu’dadır. Ajansa “4 sayılı Bakanlıklara Bağlı, İlgili, İlişkili Kurum ve Kuruluşlar ile Diğer Kurum ve Kuruluşların Teşkilatı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 200 üncü maddesi” ve “Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği” hükümleri uyarınca; TR82 Düzey 2 Bölgesi’nde çalışmak isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, her üç ilde de görev yapabilecek, seyahat engeli bulunmayan 1 (bir) İç Denetçi, 1 (bir) Hukuk Müşaviri, 8 (Sekiz) Uzman Personel alımı yapılacaktır.

Sınavda başarılı olanlar, Bölge illerinden (Çankırı, Kastamonu ve Sinop illeri) Ajansın uygun göreceği herhangi birinde istihdam edilecektir. İç denetçi ve hukuk müşaviri ajans merkezi olan Kastamonu’da istihdam edilecektir.

Kuzey Anadolu Memur Alımı kılavuzu için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.