1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Lise Mezun KPSS 60 Puanla Kadrolu Tahsildar Alımı
Lise Mezun KPSS 60 Puanla Kadrolu Tahsildar Alımı

Lise Mezun KPSS 60 Puanla Kadrolu Tahsildar Alımı

DPB yayınlanan ilan ile lise mezunu ilk defa atanmak üzere kadrolu Tahsildar alımı KPSS 60 puan ile yapılacaktır. Başvurular 6 Haziran 2018 tarihi bitimine kadar devam edecektir. İşte detaylar.

A+A-

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan ilan ile KPSS 60 puanla ilk defa atanmak üzere kadrolu Tahsildar (Memur) Kamu Personeli alımı bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgiler aşağıda verilen ilan kılavuzları içerisinde yer almaktadır.

Çankırı Atkaracalar Belediye Başkanlığına kadrolu Tahsildar (memur) kamu personel alım ilanı 17 Mayıs 2018 de DPB’ lığda yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 6 Haziran 2018 günü saat 17:00 de sona erecektir. Alınacak personeller Çankırı Atkaracalar adresine istihdam edilecektir. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Tahsildar Memuru olarak istihdam edileceği açıklandı.

Başvuru şartları: İlan edilen tahsildar kadro unvanı için son olarak mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartlarını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2016 yılı KPSS94 Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak. Lise mezunu olmak. Milli Eğitim Bakanlığından onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak.

Başvuru belgeleri; İş Talep Formu Kurumumuzdan temin edilecektir. (Yönetmeliğin Ek-1’ indeki Başvuru Formu). Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının fotokopisi, Diploma veya Mezuniyet belgesinin fotokopisi ve Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin fotokopisi olması gerekmektedir. KPSS Sonuç Belgesinin çıktısı, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı ve Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı olması gerekmektedir. 2 Fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak), İş deneyim belgesi ve sertifika ve Giriş sınavına katılmak isteyenlerden istenilen belgelerin aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri tasdik edilebilir.

Başvurular şahsen yapılacaktır.

Çankırı Atkaracalar Belediyesi Tahsildar alım kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.