1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Lise Mezunu Daimi 11 Temizlik Görevlisi Alımı
Lise Mezunu Daimi 11 Temizlik Görevlisi Alımı

Lise Mezunu Daimi 11 Temizlik Görevlisi Alımı

İŞKUR ilanları arasında lise mezunu daimi 11 temizlik görevlisi alımı yapılacağı bulunuyor. başvuruları 22 Mayıs 2020 tarihinde sona erecek. Adaylar başvurularını internet ortamında yapabilecek.

A+A-

Temizlik görevlisi alımı 11 kişi için şartlar; en az lise mezunu olması. 18 yaşını doldurmuş ve 35 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak.

18 yaşını tamamlamış olmak.

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara ya da terör örgütlerine üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak.

Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış, bu örgütlere yardım etmemiş, kamu imkan ve kaynaklarını bu örgütleri desteklemeye yönelik kullanmamış ya da kullandırmamış, bu örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak.

Askerlik ile ilişiği olmamak (fiilen yapmış, muaf veya tecilli olmak).

Sınavda başarılı olan adayların, çalıştırılacağı meslek kolunda çalışmasında ve görevini devamlı olarak yapmasında bir sakınca olmadığına dair durumunu sağlık raporu ile belgelendirmek.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.

İhtiyaç halinde vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlamak, şartları aranır.

Görevini devamlı yapmaya engel olabilecek sağlık sorunu olmamak.

Başvuru ilan numarası 00005501735 olarak verilmiştir. Başvurular 22 Mayıs 2020 tarihi bitimine kadar internet üzerinden başvuru kabul edilecektir. Kırklareli Üniversitesi alımında ikamet şartı bulunmaktadır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum
Benzer Haberler