Lise Önlisans Lisans Mezun 190 Personel Alımı Yapılıyor

Lise Önlisans Lisans Mezun 190 Personel Alımı Yapılıyor

Kamu iş ilanları arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 190 personel alımı bulunmaktadır. Alıma başvuru yapacaklar lise, önlisans veya lisans mezun olmaları isteniyor. Öğrenim durumları ile alakalı olarak detaylar haberimizde…

Kamu iş ilanları, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 190 personel alımı yayınlandı. Başvuru yapacak adaylar en az lise en fazla lisans mezunu olması talep edilmiştir. Başvuruları 10 Ağustos 2020 tarihi bitimine kadar yapılacak.

Alım unvanları olarak hemşire, sağlık teknikeri, röntgen teknikeri, diğer sağlık personeli, laborant, ebe, eczacı, biyolog, psikolog, diyetisyen ve fizyoterapist olarak açıklanmıştır.

Başvuru genel şartları:

T.C. vatandaşı olmak,

Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Değişik: 23/01/2008-5728/317md.) Türk Ceza Kanunu’nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

Askerlik Durumu itibariyle; Askerlikle ilgisi bulunmamak,  Askerlik çağına gelmemiş bulunmak. Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak. Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması gerekmektedir. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Adaylar kurumun internet adresinden temin edecekleri başvuru formunu doldurarak ve istenilen belgeleri de başvuru formuna ekleyerek, Üniversite Kongre ve Kültür Merkezi Ön Fuaye Salonunda oluşturulacak başvuru masalarına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi personel alımı kılavuz içerisinde detaylar bulunuyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.