1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu 6 Branşta Kamu Personeli Alımı Yapılıyor
Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu 6 Branşta Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu 6 Branşta Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Yeni yayımlanan ilan ile lise, önlisans ve lisans mezunları arasından 6 branşta kadrolu kamu personeli alımı iş ilanları duyuruldu. Adaylar için kadro dağılımı ve başvuru adresi verilmiştir.

A+A-

Lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından 6 branşta kadrolu kamu personeli alımı yapılıyor. İlan tarihi ile başlayan başvurular 2 Ekim 2019 tarihi bitimine kadar başvuru yapılması isteniyor. Alım mühendis, programcı, çözümleyici, tekniker, büro personeli ve destek personeli unvanlarında yapılacak.

Mühendis alımı; Fakültelerin İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmak. Mesleği ile ilgili alanda en az 3 yıl deneyimli olduğunu belgelendirmek. İyi derecede Autocad kullanmak. Statik analiz tasarım ve modelleme programlarından en az bir tanesini aktif olarak kullanabilmek. Metraj, keşif, yaklaşık maliyet oluşturma ve hakkediş konularında tecrübe sahibi olmak. Müracaat tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.

Programcı alımı; Önlisans Bilgisayar Programcılığı Bölümü mezunu olmak. YDS Sınavından En az D düzeyinde puan almış olmak.

Çözümleyici alımı; Fakültelerin Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden mezunu olmak. Microsoft ASP.NET C# Programlama dilini ve ayrıca farklı 2 adet programlama dilini bildiğini belgelendirmek. YDS Sınavından En az D düzeyinde puana sahip olmak.

Tekniker alımı; Önlisans Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Bilgisayar Operatörlüğü, Bilgisayar Operatörlüğü ve Teknikerliği önlisans programlarının birinden mezun olmak Mesleği ile ilgili alanda en az 3 yıl deneyimli olduğunu belgelendirmek.

Büro Personeli Alımı; Muhasebe veya Maliye lisans bölümlerinin birinden mezun olmak. Lisans mezuniyeti sonrası alanında en az 5 yıl deneyim sahibi olmak. Müracaat tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.

Büro personeli alımı; ÖnlisansBüro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden mezun olmak. Müracaat tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak.

Büro personeli alımı; Önlisanscİşletme, Muhasebe, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları veya Bankacılık önlisans programlarının birinden mezun olmak. Kamu İhale mevzuatı hakkında belge sahibi olmak.

Destek personeli alımı; Lise mezunu olması, Sağlık durumu Türkiye'nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak. En az 5 yıldır E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Son 3 yıldır aktif olarak şoförlük yaptığını belgelendirmek. müracaat tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.

Başvurular Konya Teknik Üniversitesi resmi internet sayfasından temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte Üniversite Personel Daire Başkanlığına 2 Ekim 2019 tarihi bitimine kadar şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Alım Konya iş ilanları olarak duyurulmuştur.

Konya Teknik Üniversitesi kamu personel alımı kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum