Maden Tetkik ve Arama İle MSB 29 Kamu Personeli Alımı

Maden Tetkik ve Arama İle MSB 29 Kamu Personeli Alımı

ÖSYM 2020/1 Tercihleri devam ediyor. 2 kurum daha kamu personeli alımı için ilana çıktı. Yayımlanan istihdam ilanlarında yer alan bilgilere göre toplamda 29 kişilik kontenjan açılırken; adayların görev alacağı şehirler de belli oldu.

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yapılmaya devam eden kamu personeli alımı, memur alımı, sürekli işçi alımı ilanlarına dair güncel başvuru kılavuzları hazırlanmaya ve ilgili vatandaşların bilgisine sunulmaya devam ediyor. 

Yayımlanan ilanlarda yer alan bilgilere göre; iki kurum tarafından çıkılan ilanlar dahilinde toplamda 29 kişilik kontenjan açılırken; alımların da 4 farklı unvan dahilinde yapılacağı ilan edildi. İşte başvuru detayları…

Maden Tetkik ve Arama Personel Alımları

Maden Tetkik Arama tarafından yapılacak olan kamu personeli alımları için adayların üç farklı unvanda görevlendirileceği ilan edildi. Memur, Mühendis ve Kimyager ilanlarına çıkan kurum tarafından 25 personel alınacağı açıklandı.

Adaylar MTA tarafından Ankara, Kocaeli, Trabzon illerinde görevlendirilecektir. Başvuru şartlarını haiz olması beklenen her aday için sunulan nitelik kodlarına göre; başvurular sadece 4689, 7257, 4459, 4559, 4569, 4561, 4502, 4099 ve 4459 kodları ile yapılacaktır.

Ankara ilinde görev yapacak olan personeller Merkez; Kocaeli ilinde görev yapacak olan personeller Kartepe ve Trabzon’da görev yapacak olan personeller ise Ortahisar ilçelerinde görev yapacaktır.

MSB Personel Alımı

M.S.B Akaryakıt İkmal Ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı tarafından hazırlanan bir diğer kamu personeli alım ilanında yer alan bilgilere göre; adayların Avukat ve Mühendis unvanlarında görev yapacakları ilan edilmiştir.

4419, 7205, 7225, 7361 nitelik kodları ile Ankara’da Avukat alımı yapacak olan kurum dahilinde ayrıca; Çanakkale Gelibolu ilçesinde 4639, 7225 nitelik kodları ile Mühendis alımı; Elazığ merkez ilçesinde 4639, 7225 nitelik kodları ile Mühendis alımı ve son olarak da Eskişehir merkez ilçesinde 4639 ve 7225 nitelik kodları ile mühendis alımı yapılacağı beyan edilmiştir.

4 Ağustos 2020 tarihli son başvurular için her aday ÖSYM AİS sistemi üzerinden başvurularını tamamlayacaktır. Nasıl başvuru yapılır sorusunun detaylarına ilgili haberimizden ve ilan detaylarına  da güncel başvuru kılavuzundan erişebilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.