1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Magnedia 54 İşçi Alımı iş ilanları
Magnedia 54 İşçi Alımı iş ilanları

Magnedia 54 İşçi Alımı iş ilanları

Yapılacak olan işçi alımları, Aydın işçi alımları kapsamında sunuluyor. Aşağıda verilen bilgilerden yola çıkarak, direkt olarak başvuru yapabilirsiniz.

A+A-

Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel A.Ş. İşçi alımları dahilinde sunulmuş olan ilan, Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel A.Ş tarafından sunulmuştur. İş yeri adresi ise Güzelhisar mah. Adnan Menderes Bulv. 99-2 Efeler- Aydın’dır. İletişim: 0256 215 10 11. Yukarıda verilen telefon numarası ile iletişimin sağlanması mümkündür.

Başvuru Tarihi: 02. 06. 2018 ile 17. 06. 2018 tarihleri arasında gerçekleşmektedir. İrtibat Kurulacak Kişi: Serkan YARDIM. Bu ilan dahilinde 6 kişinin işe alınacağı bildirilmiştir. Süre belirsizdir. Haftada 45 saatlik bir çalışma saati bulunmaktadır. Çalışma Adresi: Aydın Büyükşehir Belediyesi ilgili Daire Başkanlığıdır.

Başvurunuzun ardından görüşmenin ne zaman gerçekleşecek olduğuna dair bilgiler de verilmiştir. Görüşme yeri, tarih ve saati bilgilerine bakarak görüşmenin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Görüşme Tarihi: 18. 06. 2018. Görüşme Saati: 14.00. Görüşme yeri ile iş yerinin yeri aynıdır.

Müracaat edilmesi için emekli olunmaması gerekiyor. Bunun dışında kişinin engeli varsa da %40’ın altında olması isteniyor.

Aydın Kültür ve Turizm Bakanlığı. Aydın işçi alımları dahilinde, Kültür ve Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü tarafından da alımların yapıldığı açıklanmıştır. Kurum dışı geçici işçi alımları için başvurunuzu yapabilirsiniz. İş Yeri Adı: Magnedia Kazı Başkanlığı. Adresi: Ortaklar – Germencik Aydın. İletişim: 0532 267 5944. Yukarıda verilen bilgiler üzerinden iletişimin sağlanması mümkündür.

Başvuru Tarihi: 04. 06. 2018 ile 02. 10. 2018. Görüşme Bilgileri; Hafta içi görüme yapılır. 08.00 ile 17.00 arasında görüşme olur. Meslekli Özellikler; Arkeolog. Mimar. Restoretor. Sanat Tarihçisi. Taş Ustası. Duvar Ustası. Aşçı. Aşçı Yardımcısı. Traktör Şoförü. Beden İşçisi.

Yukarıda verilen mesleki özelliklere sahip olan kişiler; çalışma süresi 90 gün, çalışma saatleri ise 06.00 ile 15.00 arasında olan bu işe başvuru yapabilir. Başvuru için gereken belgeler; Kimlik fotokopisi. Vukatlı nüfus kayıt örneği. Banka hesap numarası. Belgeleri temin ederek Aydın işçi alımları başvurusu yapılabilir. Belgeleri temin etmeniz halinde başvuru gerçekleşir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.