Malatya iş ilanları dahilinde sürekli işçi alımı ilanları yayımlandı

Malatya iş ilanları dahilinde sürekli işçi alımı ilanları yayımlandı

Kamu üniversiteleri tarafından yapılan kamu personel alımı, sürekli işçi alımı ve personel alımı duyuruları kapsamında, yeni ilanlar yayımlandı. 27 Haziran 2020 Resmi Gazete ilanlarına göre Malatya Büro Personeli alımı başvuru kılavuzu ilan edildi.

Türkiye genelinde devam eden kamu personeli alımı, sürekli işçi alımı, üniversite personel alımı ve işçi alımı ilanları kapsamındaki istihdam süreçlerine yenileri eklenmeye devam ediyor. İlgili ilanlarda yer alan bilgilere göre başvuru süreçleri başlıyor.

Malatya İş İlanları

Doğu Anadolu bölgesinde önemli bir istihdam merkezi haline gelmeye devam eden Malatya kentinde hem kamu personeli hem de özel sektör iş ilanlarında bir artış yaşanırken; söz konusu Malatya iş ilanları dahilinde üniversite personel alımı yapılacağı açıklandı.

Turgut Özal Üniversitesi Büro Personeli Alıyor

Malatya’da akademik ve kamu hizmetlerine devam eden Turgut Özal üniversitesi dahilinde 3 kişilik kontenjanla Büro Görevlisi alımı yapılacağı açıklanırken; ilgili alımlara dair güncel başvuru kılavuzu da yayımlandı.

Başvuru Süreci

27 Haziran 2020 Resmi Gazetesinde yer alan bilgilere göre, güncel olarak yayımlanan Malatya Turgut Özal Üniversitesi iş ilanları başvuru süreçleri bugün itibari ile başlamış olup; adayların başvuru işlemlerini yapabilmesi için 15 gün boyunca başvuru sisteminin aktif kalacağı ilan edilmiştir.

İlgili kamu personeli alımları için başvuru yapacak olan adayların Turgut Özal üniversitesi resmi internet sitesinden edinecekleri resmi evraklar ile birlikte Turgut Özal Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına e-mail yoluyla basvuru@ozal.edu.tr adresinden başvuru işlemlerini tamamlayıp evrakları teslim etmesi gerektiği açıklanmaktadır.

Başvuru Şartları

Malatya iş ilanları kategorisinden yayımlanan iş ilanları için iki farklı unvan ve üç farklı eğitim mertebesinde personel kabulü yapılacaktır. Güncel başvuru kılavuzunda yer alan bilgilere göre; lise mezunu 1 Büro Görevlisi, Ön Lisans mezunu 1 Büro Görevlisi ve Lisans mezunu 1 Çözümleyici, Sistem Programcısı alınacaktır.

İlgili ilanlara başvuru yapacak olan adayların genel başvuru şartları dahilinde; yukarıda yer alan eğitim mertebelerine göre diploma sahibi olmaları; Lise Büro Görevlisi alımı için 30-40 yaş aralığında olunması, MEB onaylı Bilgisayar İşletmenliği Sertifikasına sahip olunması gerekmektedir.

Ayrıca; ön lisans büro görevlisi alımı için Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık Ön Lisans Bölümünden mezun olmak ve MEB onaylı Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olmak şartı talep edilmektedir.

Lisans mezunu Çözümleyici, Sistem Programcısı alımı için de Fakültelerin Bilgisayar Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği Bölümünden mezun olmak ve YDS’den D seviyesinde puana sahip olmak şartı aranmaktadır.

Turgut Özal Üniversitesi kamu personeli alım detayları yayımlanan güncel başvuru kılavuzunda yer almaktadır.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum