1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Malatya Üniversite 40 Üst Yaş KPSS 60 Puanla Büro Personeli Alımı
Malatya Üniversite 40 Üst Yaş KPSS 60 Puanla Büro Personeli Alımı

Malatya Üniversite 40 Üst Yaş KPSS 60 Puanla Büro Personeli Alımı

Türkiye geneli başvuru yapılacak ilan. Malatya Turgut Özal Üniversitesi resmi gazete 21 Mayıs tarihinde büro personeli alımı yapacağını ilan etti. Yaş şartı ile kamu alımlarına başvuru yapamayan adaylar bu ilana 40 üst yaş olarak yapabilecek. KPSS 60 puan

A+A-

Resmi gazete ilanına göre Türkiye genelinden başvuru yapılacak büro personeli alımı yayınlandı. üst yaş olarak başvuru yapamayan adaylara aynı zamanda müjde niteliğinde. 40 üst yaş sınırı ile Malatya Turgut Özal Üniversitesi en az KPSS 60 puan ile alım yapacak.

Büro Personeli ve Diğer Kadrolara Başvuru Şartları;

Büro personeli alımı 1 kişi için; İktisat, İşletme, Maliye ve Muhasebe ve Finans Yönetimi lisans programlarından herhangi birinden mezun olmak. Anketör Seviye 4 Ulusal Yeterlilik (MYK) Sertifikasına sahip olmak. Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi (TSE). Kalite Yönetim Sistemi Dökümantasyon Eğitimi (TSE), Kalite Yönetim Sistemi Risk Tabanlı Proses Yönetimi Eğitimi (TSE),Kalite Yönetim Sistemi İç Tetkit Eğitimi (TSE), İşaret Dili Eğitimi (120 Saat- MEB) , İngilizce A1 seviyesi (120 saat MEB) Belge ve Sertifikalarına sahip olmak. Kamuda en az bir yıl çalıştığını SGK hizmet dökümü ile belgelemek. 2018-2019 Kamu Personel Seçme Sınavında KPSSP3 60 ve üzeri puan almış olmak. 25-40 yaş arasında olmak.

Büro personeli alımı 1 kişi için; Büro Hizmetleri ve Sekreterlik ile Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun olmak. Online Anket kullanımı (Google Forms), Kurumsal Yazılı İletişim Teknikleri Sertifikalarına sahip olmak. Mikro Programıyla Ön Muhasebe İşlemleri Sertifikası sahibi olmak. Word ile Akademik Döküman (Tez Hazırlama Sertifikası sahibi olmak. MEB onaylı Bilgisayar İşletmenliği (en az 160 saatlik ), Deri, Cilt ve Hüsnü-Hat Kurs Belgelerine sahip olmak. Alanında en az üç yıl çalıştığını SGK hizmet dökümü ile belgelemek. Kamuda en az bir yıl çalıştığını SGK hizmet dökümü ile belgelemek. 25-40 yaş arasında olmak. 2018-2019 Kamu Personel Seçme Sınavında KPSSP93 60 ve üzeri puan almış olmak.

Destek personeli (aşçı) alımı 1 kişi için; Aşçılık bölümü mezunu olmak. Alanında en az üç yıl çalıştığını SGK hizmet dökümü ile belgelemek. Uluslararası Hijyen ve Sanitasyon Sertifikası sahibi olmak. 2018-2019 Kamu Personel Seçme Sınavında KPSSP93 60 ve üzeri puan almış olmak. 25-40 yaş arasında olmak.

Avukat alımı 1 kişi için; Hukuk fakültesi lisans mezunu olmak. Alanında en az üç yıl çalıştığını SGK hizmet dökümü ile belgelemek. 2018-2019 Kamu Personel Seçme Sınavında KPSSP3 60 ve üzeri puan almış olmak.

Psikolog alımı 1 kişi için;  Psikoloji Bölümü lisans programından mezun olmak. Oyun Terapisi Eğitimi, EMDR (Göz Hareketleri ile duyarsızlaştırma) Terapi Eğitimi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi ve Zihin Kuramı Eğitimlerini almış olmak. Alanında en az üç yıl çalıştığını SGK hizmet dökümü ile belgelemek. 2018-2019 Kamu Personel Seçme Sınavında KPSSP3 60 ve üzeri puan almış olmak.

Laborant alımı 1 kişi için; Beslenme ve Diyetetik Bölümü lisans programından mezun olmak. Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi İç Denetçi Sertifikası sahibi olmak. Gıda Güvenliği Global Standardı Sertifikası sahibi olmak. İSO 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası sahibi olmak. İSO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası sahibi olmak. İSO 9001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikası sahibi olmak. İSO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası sahibi olmak. 2018-2019 Kamu Personel Seçme Sınavında KPSSP3 60 ve üzeri puan almış olmak.

Laborant alımı 1 kişi için; Gıda Teknolojisi programından mezun olmak. Alanında en az iki yıl çalıştığını SGK hizmet dökümü ile belgelemek. 2018-2019 Kamu Personel Seçme Sınavında KPSSP93 60 ve üzeri puan almış olmak.

Mühendis alımı 1 kişi için; İnşaat Mühendisliği Bölümü lisans programından mezun olmak. Yapı Malzemeleri alanında Yüksek lisans yapmış olmak. Alanında en az 2 (iki) yıl çalıştığını SGK hizmet dökümü ile belgelemek. En az 160 saatlik Bilgisayar Destekli Proje Çizimi (autokat) Programı kurs bitirme sertifikasına sahip olmak. 30 yaşından gün almamış olmak. YDS sınavında en az 55 puan almış olmak. 2018-2019 Kamu Personel Seçme Sınavında KPSSP3 60 ve üzeri puan almış olmak.

Başvurular üniversitenin web adresinde bulanan başvuru formunu eksiksiz doldurarak kılavuzda verilen belgeler ile birlikte ilanın gazetede yayımlandığı tarihi izleyen 15. gün mesai bitimine (17:00) kadar Üniversite Personel Daire Başkanlığına e-mail yoluyla basvuru@ozal.edu.tr adresinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Adaylar sadece bir unvan için başvuru yapabilirler.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi memur alımları kılavuz içerisinde detaylara yer verilmiştir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
12 Yorum
Benzer Haberler