1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Maliye Bakanlığı (MASAK) 250 Personel Alımı 12 Martta Bitiyor
Maliye Bakanlığı (MASAK) 250 Personel Alımı 12 Martta Bitiyor

Maliye Bakanlığı (MASAK) 250 Personel Alımı 12 Martta Bitiyor

MASAK Maliye Bakanlığı bünyesine yerleştirilmek üzere 250 Kamu Personeli Alımı yayınlamış olup başvuruları devam eden ilana 12 Mart 2018 pazartesi günü saat 17:30 da sona eriyor.

A+A-

MASAK 250 Memur Maliye Bakanlığı (Uzman Alımı) 12 Şubat 2018 başvuruları başlamış ve 12 Mart 2018 de başvuru sona eriyor. Maliye Bakanlığı Mali Suçları Araştırma Kurulu Başkanlığı tek aşamalı sözlü sınav ile 250 Maliye Uzman alımı yapılacak.

Başvurular Maliye Bakanlık internet adresinde yer alan "Başvuru Formu" ve "Özgeçmiş" doldurarak fotoğraf ile birlikte son başvuru tarihi olan 12 Mart 2018 pazartesi (saat 17:30') tarihine kadar elektronik ortamda yapılacaktır. Başka her türlü yolla yapılan başvuru geçersiz sayılacaktır.

Ayrıca 250 Maliye Uzmanı (MEMUR) kadrosuna kurumlar arası naklen atama sureti ile alım yapılacaktır. Adayların halen fiilen 657 sayılı Kanunun 152 nci maddesi gereğince görevde olması gerekmektedir.

Mülakat sınav içeriği şöyle: Genel hukuk bilgisi (adayın temel hukuk bilgisinin olup olmadığı). Bir sorunu tanımlama, muhakeme etme ve çözme yeteneği. Yaratıcı, eleştirel düşünme ve karar verme yeteneği. Liyakati, davranış ve tepkilerinin mesleğe ve takım çalışmasına uygunluğu. Genel kültürü ve ifade yeteneği. Teknolojik imkanları kullanma yeteneği olarak açıklanmıştır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.