Maliye Bakanlığı Memur Alacak

Maliye Bakanlığı Memur Alacak

Maliye Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim personeli alımı yapacak. Son başvuru tarihi 19 Ocak 2018

Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışmak üzere 4 sözleşmeli Bilişim personeli alıyor.

Başvuru Şartları:  657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu 48 inci Maddesindeki genel şartları taşımak, Fakültelerin, dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik  mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, yurt dışından mezun olanlar için denklik belgesi, yazımı tasarımı ve geliştirilmesi, sürecin yönetimi konusundan en 3 yıl tecrübe sahibi olmak, güncel program dillerinden en az ikisini bildiğini belgeleme, erkek adaylar için askerlik çağına gelmemiş gelmişse askerliğini yapmış veya muaf olmuş olmak.

Başvuru Şekli ve Tarihi: Başvurular 27 aralık 2017 - 19 Ocak 2018 tarihleri arasında Muhasebat Genel Müdürlüğü internet adresinden Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru Formunu doldurup fotoğraf yapıştırmak suretiyle 19 ocak 2018 tarihine kadar Muhasebat Genel Müdürlüğü M Blok Merkez Personel Şubesi 2. Kat 214 nolu oda ilk adım caddesi TBMM Karşısı Dikmen/ANKARA) elden teslim edilmek veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde postayla gönderilerek başvurulabilir. Ayrıca detaylı özgeçmiş, Lisans diploması, genel ve özel şartlarda belirtilen istenen mesleki bilgi ve tecrübe kanıtlayan belgeler de gönderilecektir.

Yazılı Sınav 3 Şubat 2018 tarihinde Ankara'da yapılacaktır. Uygulamalı sınav yazılı sınav tarihinden 15 gün içerisinde Muhasebat Genel Müdürlüğü internet adresinde ilan edilecektir. Programlama Dilleri, Yazılım Mimarisi, Veritabanı Tasarımı ve Yönetim Sistemleri, İşletim Sistemleri konularından sınav yapılacaktır. 100 üzerinde 70 alan adaylar başarılı sayılacaktır. Uygulamalı sına sonrası 4 asil 4 yedek aday belirlenecektir. yedek adaylar 31 Aralık 2018 tarihine kadar çağırılacaktır.

İlgili Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.