Manisa MASKİ 17 Kamu Personeli Alıyor

Manisa MASKİ 17 Kamu Personeli Alıyor

Manisa MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından İŞKUR’da yayımlanan ilanda alınacak 17 personelin 5 farklı branşta kamu İşçisi olarak kurum bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtiliyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi SU ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü İŞKUR’da yaptığı açıklamada alınacak personelin daimi kadroda Atıksu Arıtma Tesisi İşletme Operatörü, Makine Teknikeri, Makine Teknisyeni, Elektrik Teknisyeni ve Elektrik/Elektronik Teknikeri olarak kurum bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtti.

Atıksu Arıtma Tesisi İşletme Operatörü için aranan nitelikler

Türk vatandaşı olmak, Sabıka kaydı bulunmamak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak, 20 – 45 yaş arasında olmak ve Manisa İli ve İlçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Makine Teknikeri için aranan nitelikler

Türk vatandaşı olmak, Teknik Eğitim meslek yüksek okulu veya teknik okulların ilgili bölümlerinden mezun olmak, Mesleğinde en az 5 yıl tecrübeye sahip olmak, Sabıka kaydı bulunmamak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak, 20 – 45 yaş arasında olmak ve Manisa İli ve İlçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Makine Teknisyeni için aranan nitelikler

Türk vatandaşı olmak, Teknik Lise veya Endüstri Meslek Lisesinin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Mesleğinde en az 5 yıl tecrübeye sahip olmak, Sabıka kaydı bulunmamak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak, 20 – 45 yaş arasında olmak ve Manisa İli ve İlçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Elektrik Teknisyeni için aranan nitelikler

Türk vatandaşı olmak, Teknik Lise veya Endüstri Meslek Lisesinin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Tercihen EKAT belgesine sahip olmak, Tercihen güneş enerji sistemleri konusunda tecrübeli olmak esleğinde en az 5 yıl tecrübeye sahip olmak, Sabıka kaydı bulunmamak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak, 20 – 45 yaş arasında olmak ve Manisa İli ve İlçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Elektrik/Elektronik Teknisyeni için aranan nitelikler

Türk vatandaşı olmak, Teknik Eğitim meslek yüksek okulu veya teknik okulların ilgili bölümlerinden mezun olmak, Tercihen EKAT belgesine sahip olmak, Tercihen güneş enerji sistemleri konusunda tecrübeli olmak esleğinde en az 5 yıl tecrübeye sahip olmak, Sabıka kaydı bulunmamak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak, 20 – 45 yaş arasında olmak ve Manisa İli ve İlçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Başvuruda istenen belgeler

Fotoğraflı Öz geçmiş (CV), Askerlik terhis veya muaf belgesi, Nüfus cüzdan fotokopisi, Diploma, Varsa SGK hizmet dökümü, İkametgah belgesi, Varsa EKAT belgesi istenmektedir.

Adaylar için başvuru tarihleri 27 - 29  Mayıs 2020’dir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.