Marmara Üniversitesi 10 Bin 400 TL maaş ile memur alımı ilanları

Marmara Üniversitesi 10 Bin 400 TL maaş ile memur alımı ilanları

İstanbul iş ilanları kapsamında yüksek maaş ile sözleşmeli personel alımı yapılıyor. Resmi Gazete aracılığı ile yayımlanan kamu personeli alım ilanlarında yer alan bilgilere göre; ortalama 10 bin TL maaş ile işe alım süreci başladı. Detaylar haberimizde…

Türkiye genelinde yayımlanmaya devam eden kamu personeli alımı başvuru kılavuzlarında yer alan bilgilere göre; Aylık Brüt Sözleşme Ücreti Katsayı Tavanı oranın en fazla 4 katına kadar sözleşmeli personel alımları yapılacaktır.

İstanbul İş İlanları

İstihdam alanında Türkiye’nin ilk sırasında yer alan İstanbul iş ilanları kapsamında kamu üniversitesi bünyesinde görevlendirmeler yapılacaktır. Başvuru sürecinin akabinde hak kazanan adayların Marmara Üniversitesi personel alımı dahilinde istihdam edileceği beyan edilmektedir.

Başvurular Bugün Başladı!

Marmara Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuruları bugün başladı. Adayların 25 Ocak 2021 tarihinde Resmi Gazete aracılığı ile yayımlanan ilana 15 gün süre ile başvuru yapma hakları bulunmaktadır.

Başvuru işlemleri şahsen veya posta yolu ile yapılacak olup; adayların evraklarını teslime edecekleri adres; Marmara Üniversitesi Göztepe Yerleşkesi Personel Daire Başkanlığı 34722 Kadıköy / İSTANBUL olarak beyan edilmektedir.

maramara-universitesi.jpg

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

İlgili sözleşmeli personel alımı için tek unvan üzerinden istihdamlar sağlanacaktır. Adayların sadece Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı unvanı için başvuru yapmaları beklenirken; 30 kişinin çağrılacağı sınav sonrasında 3 kişilik görevlendirme yapılacaktır.

Başvuru Şartları

Tam zamanlı olarak hizmet verecek olan Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı alımları dahilinde başvuru yapmak isteyen adayların puan hesaplamasında KPSS ve YDS puanları önem arz etmektedir. Sınava katılacak olan adayların belirlenmesinde KPSS puanının yüzde 70 oranında ve ayrıca YDS sınavının yüzde 30 oranında hesaplanacağı açıklanmaktadır.

Adayların Kabul Edilmesi İçin Gerekli Olan Özel Başvuru Şartları Dahilinde; Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olan adayların kabul edileceği açıklanmış olup; Fen-Edebiyat, Eğitim ve Eğitim Bilimleri Fakültelerinin, Bilgisayar ve Teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile İstatistik, Matematik ve Fizik bölümlerinden mezun olan adayların da başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

C#. NET ile web tabanlı uygulama geliştirme alanında deneyimli, .NET framework (4.0 ve üstü) platformu konusunda bilgi sahibi olan adayların görevlendirileceği açıklanırken; yazılım konusunda talep edilen özel başvuru şartları başvuru kılavuzunda detaylandırılmaktadır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.