Marmara Üniversitesi’nde 27 Akademisyen Kadrosu Açıldı

Marmara Üniversitesi’nde 27 Akademisyen Kadrosu Açıldı

Marmara Üniversitesi’nde farklı unvan ve birimlerde görevlendirilmek üzere akademisyen ve öğretim üyesi alımı yapıldığı ilan edildi.

Yayımlanan ilanlara ve Devlet Personel Başkanlığının kamuoyuna verdiği bilgilere göre Marmara Üniversitesi bünyesinde çeşitli unvanlar ile farklı enstitü ve bölümlere çok sayıda öğretim görevlisi alımı yapılacağı ilan edildi.
Rektörlük onayı ile çıkılan alım ilanında yer alan ibarelere göre hem Profesör, Doçent hem de Doktor unvanları ile alımların gerçekleştirileceği açıklandı.

İlgili ilanlara başvuru yapmak için unvanlara göre belge teslim etmek zorunda olan adaylar için Profesörlerden 6 takım, Doçent ve Doktorlardan ise 4 takım belge talep edildiği ilan edildi.

Alımlar Atatürk Eğitim Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Mühendislik Fakültesi ve Siyasal Bilimler Fakültesinde farklı alanlarda yapılmaktadır.

İlgili alanlara başvuruların tamamlanabilmesi için adayların, YÖK genel şartları dışında, dekanlıkların onay verdiği bölümlerin özel şartlarını da sağlamaları gerekmektedir.

Başvuruların tamamlanabilmesi için her adayın ilgili evrakları en geç 16 Mayıs 2019 tarihine kadar ilgili enstitülere teslim etmesi gerekmektedir.

Marmara Üniversitesi Akademik Personel Alımı

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.