Marmaraereğlisi Belediyesi 11 Kamu İşçisi İlanı

Marmaraereğlisi Belediyesi 11 Kamu İşçisi İlanı

Marmaraereğlisi Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR’da yayımlanan ilanda alınacak 11 personelin Kaynakçı, Şoför, Temizlik İşçisi, Şehir Plancısı ve Büro İşçisi olarak kurum bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtiliyor.

Tekirdağ İli Marmaraereğlisi Belediye Başkanlığı Temizlik ve Katı Atık Hiz. Ltd. Şti. yaptığı açıklamada alınacak 11 personelin daimi kadroda 1 Kaynakçı, 3 Şoför, 4 Temizlik İşçisi, 1 Şehir Plancısı ve 2 Büro İşçisi olarak kurum bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtti.

Kaynakçı için aranan nitelikler

Adli sicil kaydı bulunmamak, Çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, Metal teknolojisi alanından mezun olmak ve Marmaraereğlisi ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Şoför (Yük Taşıma) için aranan nitelikler

Adli sicil kaydı bulunmamak, Çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, En az İlkokul mezunu olmak, E sınıfı sürücü belgesine ve Psikoteknik belgesine sahip olmak ve Marmaraereğlisi ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Temizlik İşçisi için aranan nitelikler

Adli sicil kaydı bulunmamak, Çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, En az İlköğretim mezunu olmak ve Marmaraereğlisi ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Şehir Plancısı için aranan nitelikler

Adli sicil kaydı bulunmamak, Çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, Şehir ve Bölge Planlama Lisans mezunu olmak ve Marmaraereğlisi ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Büro İşçisi için aranan nitelikler

Adli sicil kaydı bulunmamak, Çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, En az Lise mezunu olmak ve Marmaraereğlisi ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Başvuruda istenen belgeler

Başvurusu olumlu sonuçlanan adaylara istenen evraklar ile ilgili liste verilecektir.

Adaylar için son başvuru tarihi 28 Mayıs 2020’dir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.