MEB Müdürlükleri KPSS Şartsız 2 Şehir Kamu Personeli Alımı İlan Etti

MEB Müdürlükleri KPSS Şartsız 2 Şehir Kamu Personeli Alımı İlan Etti

MEB Müdürlükleri KPSS şartsız 2 şehir kamu personeli alımı ilan etti. Yayımlanan ilana başvurular başlamış olup 16 Eylül 2019 tarihi bitimine kadar yapılabilir. En az ilköğretim mezunları başvurabilir.

MEB Müdürlükleri KPSS şartsız 2 şehir kamu personeli alımı ilan ederek başvuru toplamaya başladı. Alıma başvuru toplanmaya başlamış olup 16 Eylül 2019 tarihi bitimine kadar başvuru yapılacaktır. En az ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabilecektir. MEB personel alımı hakkındaki tüm ayrıntılar….

Hatay Personel Alımı;

Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü personel alımı için; toplamda 29 Temizlik Görevlisi alınacak olup; alımların 19 tanesi engelli kamu personeli alımı statüsünde yapılacaktır. Başvurular için İŞKUR takip numaraları ise; Engelli Temizlik Personeli Alımı için 00005154286 olup; diğer 10 kişilik Temizlik Personeli alımı için ise 00005154442 olarak sunulmuştur.

Okur yazar ile Lise Mezuniyeti arasında bir eğitim  talep edilen iş başvuruları için adayların Hatay İlinde en az son altı aydır ikamet ediyor olmak şartına da uygun olmaları gerekmektedir. Son başvuru tarihi 16 Eylül 2019 tarihi olan ilan sonuçları ise 1.10.2019 tarihinde Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde yapılacak olan kur sonucu tayin edilecektir. Adayların ikamet şartını sağlayabilmeleri için ise; Payas,  Defne, Arsuz, Antakya,  Kumlu,  Belen,  Erzin,  Yayladağı, Samandağ,  Reyhanlı,  Kırıkhan,  İskenderun,  Hatay Merkez,  Hassa, Dörtyol ve Altınözü ilçelerinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.

Bayburt Personel Alımı;

Bayburt İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılacak olan personel alımı ilanları için; 1 Büro İşçisi Alımı takip numarası; 00005155776 olup bu ilana Eski Hükümlü veya TMY kriterlerine uyan, KPSS P3 puan türünden skor elde etmiş olan ve Lisans mezunu olan adaylar başvuru yapabilir. 1 Büro İşçisi Alımı ilan takip numarası; 00005155864 olup; bu ilana da Eski Hükümlü veya TMY personeller başvuru yapabilecek olup; ön lisans mezunu KPSS P3 puan türüne sahip olan adaylar başvuru yapabilecektir.

3 Büro İşçisi İŞKUR ilan takip numarası için de; 00005155946 verilmiş olup; Eski Hükümlü veya TMY personeller başvuru yapabileceği açıklanırken, adayların lise mezunu olmaları şartı aranmaktadır. Son başvuru tarihi 16 Eylül 2019 olarak verilirken; adayların sonuçları ise 18.09.2019 tarihinde Bayburt Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda yapılacak olan kura çekimi sonrası tayin edileceği ilan edilmektedir.

İŞKUR iş ilanları sayfamızdan tüm ilanları takip edebilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum