MEB, öğretmenevi ve enstitü 9 büro meslek elemanı alımı

MEB, öğretmenevi ve enstitü 9 büro meslek elemanı alımı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) iş ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Yapılan duyurulara göre MEB bünyesinde olmak üzere öğretmenevleri ve ayrıca araştırma enstitülerine 9 kişilik kontenjan ile kamu personeli alımı yapılacaktır.

Kamu personeli alımı, üniversite personel alımı, şehir hastanesi personel alımı ve memur alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Yayımlanan son kamu personeli alım ilanları ise Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile ilgili vatandaşların bilgisine sunuldu.

3 Farklı Birim İçin Açılan İlanlar

Haziran 2020 İŞKUR ilanları vasıtası ile duyurulan iş ilanların dahilinde 3 farklı birim ve görev yeri üzerinden istihdam ilanları duyuruldu. Yapılan açıklamalara göre; Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Çamoluk Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü ve ayrıca Eğirdir Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü bünyesinde görevlendirmeler yapılacaktır.

Kontenjan ve Unvan Bilgileri

İŞKUR resmi internet sitesinde yer alan başvuru genel bilgilerine göre; Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilmek üzere 3 kişilik kontenjan ile Büro İşçisi alımı yapılacağı açıklanmaktadır.

Ayrıca; Çamoluk Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü dahilinde yapılacak olan istihdamlar için 2 Temizlik Görevlisi ve 1 Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) istihdam edilecektir. 

Son olarak Eğirdir Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü dahilinde de 1 kişilik kontenjan ile Muhasebe Ve Vergi Uygulamaları Meslek Elemanı alınacağı ilan edilmektedir.

Başvuru Süreci

İŞKUR üzerinden Haziran 2020 kamu personeli alımları olarak yer alan ilgili ilanlara yapılacak olan başvurular için, başvuru sistemi aktiftir. Adayların başvuru yapabilmesi için en geç 3 Temmuz 2020 tarihine kadar İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden aşağıda yer alan İŞKUR iş ilanı takip numaraları ile online başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Başvuru Şartları ve İŞKUR Takip Numaraları

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü 3 Büro İşçisi alımı için adayların engelli kamu personeli özel şartlarına uygun olması, önlisans mezuniyetine sahip olması gerekmektedir. takip edilecek İŞKUR numarası 00005558445’tir.

Çamoluk Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü2 Temizlik Görevlisi ve 1 Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) alımları için takip edilecek İŞKUR numaraları; 00005558452 ve 00005558646’dır. Temizlik Personeli adaylarının 18-45 yaş aralığında ve Kat Hizmetleri Kurs Belgesi ile ilkokul diplomasına sahip olması beklenmektedir.

Eğirdir Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Muhsabe personeli alımı için de 00005558539 numaralı ilan ile KPSS P93 puan türünden en az 60 puan almış olan adayların kabul edileceği ilan edilmektedir. Adayların Muhasebe alanında önlisans mezunu olması başvuru şartı olarak sunulmaktadır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.