1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Memur İşçi Alımı SYDV ve Kamu Kurumları Yapıyor
Memur İşçi Alımı SYDV ve Kamu Kurumları Yapıyor

Memur İşçi Alımı SYDV ve Kamu Kurumları Yapıyor

Memur alımı ve işçi alımı iş ilanları yayınlayan SYDV ve kamu kurumları bulunmaktadır. Başvurular online olarak yapılacak ilanlarda en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir.

A+A-

Memur alımı ve işçi alımı ilanları yayınlanmıştır. Alımlar farklı şehirlere yapılacak olup başvurular online olarak başlamıştır. Alımı SYDV kamu kurumları yapıyor. Başvuracak adaylar nasıl bir yol izleyerek sonuca ulaşacaktır. Alımlara ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabiliyor.

Aksaray Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından memur alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanlara göre büro görevlisi ile sosyal yardım ve inceleme görevlisi kadrolarında istihdam etmek üzere personel alımı yapılacaktır.

Başvurular 29 Nisan 2019 tarihine kadar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden online olarak yapılacaktır. Aksaray büro görevlisi alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; dört yıllık eğitim veren üniversitelerin iktisadi ve idari bilimler fakültesi, siyasal bilgiler fakültesi, iletişim fakültesi, sosyoloji, PDR, sosyal hizmetler bölümlerinden mezun olmak, vakfın bulunduğu Ortaköy ilçesinde ikamet ediyor olmak, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmamak yer almaktadır.

Aksaray sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı için adayların; dört yıllık eğitim veren üniversitelerin iktisadi ve idari bilimler fakültesi, siyasal bilgiler fakültesi, iletişim fakültesi, sosyoloji, PDR, sosyal hizmetler bölümlerinden mezun olması, bilgisayar kullanımına hakim olması, vakfın bulunduğu Ortaköy ilçesinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. 29 Nisan 2019 tarihine kadar başvuru yapmış olan adayların  6 Mayıs 2019 tarihine kadar evrakları teslim etmeleri gerekmektedir.

Göynücek Geldingen Sulama Birliği tarafından İŞKUR resmi internet sitesi üzerinde yayınlanan personel alımı ilanlarında muhasebeci ve ekskavatör operatörü kadrolarında görevlendirmek üzere 2 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 30 Nisan 2019 tarihine kadar iş ilan numaralarıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Ekskavatör Operatörü alımında adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, en az 18 en fazla 35 yaşında olmak, ekskavatör iş makinesi sertifikasına sahip olmak, Amasya ili ve ilçelerinde ikamet ediyor olmak yer almaktadır. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004947744 olarak belirtilmiştir.

Muhasebe meslek elemanı alımında adayların; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az 18 en fazla 35 yaşında olması, önlisans mezunu olması, bilgisayarlı muhasebe sertifikasına sahip olması, B sınıfı sürücü belgesine sahip olması, Kamu Personeli Seçme Sınavı P93 puan türünden en az 60 puan almış olması ve Amasya ili ve ilçelerinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. 00004947599 iş ilan numarası kullanılarak muhasebe meslek elemanı alımı iş ilanına başvuru yapılabilmektedir.

Battalgazi Sulama Birliği Başkanlığı, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre kepçe operatörü kadrosunda görevlendirmek üzere en az ilköğretim mezunu personel alımı yapılacaktır.
Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvuru tarihi 26 Nisan – 30 Nisan 2019 tarihleri arası olarak belirtilmiştir.

Adayların son başvuru tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004948578 olarak belirtilmiştir. Battalgazi Sulama Birliği kepçe operatörü alımında adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, en az ilköğretim en fazla lise mezunu olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak yer almaktadır.

Ayrıca adayların G sınıfı sürücü belgesine sahip olması, Malatya Battalgazi ve Yazıhan ilçelerinde ikamet ediyor olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır. İşe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: 14 Mayıs 2019 tarihinde saat 10.00-11.00 arasında Sulama Birliği Başkanlığı’nda kura çekimi yapılacaktır.

Antalya İl Emniyet Müdürlüğü, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı olmadan inşaat boyacısı alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların 26 Nisan – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004948944 olarak belirtilmiştir. İnşaat boyacısı alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak, kamu haklarından mahrum olmamak, en az ilköğretim en fazla lise mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak yer almaktadır.

İşe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: 6 Mayıs 2019 tarihinde Şehit Polis Memuru Mehmet Topalca Salonu Sosyal Hizmetler ve Eğitim Binası’nda öğleden önce kura çekimi yapılacaktır. Mülakat sonrası kazanan asil aday güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçlandıktan sonra iş başı yapabilecektir. Bu ilana sadece Kişisel Durumu "TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)" olanlar başvurabilir.

Ankara Şeker Fabrikası, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre boru kaynakçısı kadrosunda görevlendirmek üzere lise mezunu personel alımı yapılacaktır.

Başvurular iş ilan numaralarıyla beraber 30 Nisan 2019 tarihine kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla yapılacaktır. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004949094 olarak belirtilmiştir. Boru kaynakçısı alımında adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, lise ve dengi okulların metal işleri, metal teknolojisi bölümlerinden mezun olmak yer almaktadır.

Ayrıca adayların gaz altı kaynakçısı, tığ kaynakçısı, oksijen elektrik kaynakçısı, çelik kaynakçısı ve alüminyum kaynakçısı alanlarında tecrübeli olması, kişisel durumu “eski hükümlü” veya “TMY” olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır. İşe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: 8 Mayıs 2019 tarihinde saat 10.00-11.00 arasında Ankara Şeker Fabrikası’nda kura çekimi yapılacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.