Mersin ASO ilkokul önlisans mezunu 9 personel alıyor

Mersin ASO ilkokul önlisans mezunu 9 personel alıyor

Mersin Silifke Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu kamu personeli istihdamı yapmak için güncel ilan yayımladı. 14 Şubat 2020 İŞKUR ilanlarından yayımlanan personel alımları için 9 kişilik kontenjan açıldı ve ilkokul önlisans mezunu personel adayları arandığ

Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu personel alımı kategorisinden bir yeni kamu personeli alımı ilanı yayımlandı. Mersin ilinde yapılacak olan işe alımlar için toplamda 4 farklı unvanda 9 kişilik kontenjan açılmıştır.

Mersin ASO 9 Personel Alımı Unvan ve Kontenjanları

Mersin Silifke Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu bünyesinde yapılacak olan personel alımı ilanları için 2 Servis Personeli, 5 Temizlik Görevlisi, 1 Ön Büro Elemanı ve 1 Teknik Hizmet Personeli alımı yapılacaktır.

Başvuru Şartları

Mersin Silifke Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu istihdamları dahilinde; 2 Servis Personeli alımı için başvuru yapacak olan adayların 00005406420 numaralı İŞKUR iş ilanını takip etmeleri gerekmektedir. adayların en az 7 yıl deneyim sahibi olması, en az ilkokul mezunu olması ve 45 yalını aşmamış olan, Silifke’de ikamet eden adaylar olması gerekmektedir.
5 Temizlik Görevlisi alımı için başvuru yapacak olan adayların takip edecekleri İŞKUR ilan numarası  00005406526 olarak verilmiştir. Adayların en az ilkokul mezunu olmaları şarttır.

1 Ön Büro Elemanı başvurusu yapacak olan adayların 00005406475 numaralı İŞKUR ilanını takip etmeleri gerekirken; adayların en az önlisans mezunu olmaları şarttır.

Son olarak 1 Teknik Hizmet Personeli alımı için başvuru yapacak olan adayların engelli kamu personeli olabilmek için gerek şartlara sahip olmaları gerekmektedir. Takip edilecek İŞKUR numarası 00005406633 olup; adayların İnşaat Teknolojisi alanında 1 yıl deneyime sahip olmak, Silifke'de ikamet etmek, İnşaat teknolojileri alanında kalfalık belgesine sahip olmak ve 45 yaşını aşmamış olmak şartlarına uygun olmaları gerekmektedir.

Başvurular için son tarih 18 Şubat 2020’dir. Sonuçlar ise 24 Şubat 2020’de Taşucu Lütfi Elvan Ögretmenevi ve ASO Müdürlüğünde çekilecek kura ile belirlenecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.