Mersin Belediyesi’nden 3 farklı unvanda 7 personel alımı ilanı

Mersin Belediyesi’nden 3 farklı unvanda 7 personel alımı ilanı

Mersin Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yer alan çalışmalarda görevlendirilmek üzere üç farklı unvan dahilinde toplamda 7 kişilik personel alımı yapılacağı açıklandı. Başvuru şartları ve sürece dair bilgiler haberimizde…

Kamu personeli alımı için yurt genelinden yayımlan istihdam ilanlarının duyurulması süreci devam ediyor. Memur alımı, sözleşmeli personel alımı, sürekli işçi alımı ve geçici işçi alımı kapsamında yayımlanan ilanlara ait detaylar haberimizde yer alıyor.

Mersin İş İlanları

Akdeniz Bölgesinin önemli istihdam merkezlerinden bir tanesi olan Mersin iş ilanları kapsamında güncel başvuruların devam ettiği iş ilanları yayımlandı. 7 kişilik personel alımı ilanı için adaylara yapılan uyarıya göre; başvuru sürecinin sonuna gelindi.

Görev Yeri

Yerel yönetimler dahilinde yayımlanan personel alımlarına göre; Mersin Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan Kültür Sanat Bilim Ulaştırma ve Sanayi Anonim Şirketi bünyesinde görevlendirmeler yapılacaktır.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Bilim Ulaştırma ve Sanayi Anonim Şirketi dahilinde 3 farklı ilan yayımlandı.

Elektrik Tesisat Ustası alımı için çıkılan ilanda yer alan bilgilere göre; 1 kişilik açık iş pozisyonu bulunduğu ilan edilirken; başvuru yapacak olan adayların tercihen meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olması gerektiği açıklandı.

Ayrıca adayların mesleklerinde deneyimli olmaları gerekirken; ekip çalışmasında uyumlu olacak kişilerin başvuru yapması gerektiği beyan edildi.

Beden İşçisi unvanı ile çıkılan personel alımları kapsamında 5 kişilik kontenjan açılırken; adayların başvuru yapabilmesi için herhangi bir başvuru şartı ilave edilmedi. Belediye şirket yetkilileri tarafından incelenecek başvuruların akabinde uygun görülen adaylar ile çalışma yapılacağı açıklandı.

Son olarak 1 kişilik kontenjan dahilinde Peyzaj Mimarı alımı yapılacağı açıklandı. Söz konusu alımlar için adayların online başvuru yapacakları beyan edildi. Başvuru şartları için kurum tarafından talep edilen bilgilere göre; her adayın üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak şartını haiz olması ve 5 yıllık tecrübeye sahip olması gerektiği açıklandı.

Başvuru Süreci

Adaylar 19 Eylül 2020 tarihine kadar Mersin Büyükşehir Belediyesi resmi internet adresi üzerinden başvurularını tamamlayabilecektir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.