Mersin Büyükşehir İkamet Yaş Şartı Yok 24 Sürekli İşçi Alımları İlanı

Mersin Büyükşehir İkamet Yaş Şartı Yok 24 Sürekli İşçi Alımları İlanı

Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR’da yayımlanan ilanda alınacak 24 personelin 8 branşta sürekli işçi olarak kurum bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtiliyor.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kültür Sanat A.Ş. İŞKUR’da yaptığı açıklamada alınacak 24 personelin daimi kadroda 2 Ekskavatör Operatörü, 1 Beton Serme Makinesi Operatörü, 6 Şoför, 2 Greyder Operatörü, 2 Silindir Operatörü, 3 Beko Loder Operatörü, 7 Beden İşçisi ve 1 Topograf olarak kurum bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtti.

Döner Kepçeli Ekskavatör Operatörü için aranan nitelikler 

En az İlkokul mezunu olmak, C veya E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Ekskavatör operatörü belgesine sahip olmak ve Ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmak şartları aranmaktadır.

Beton Asfalt Serme (Finişer serici) Operatörü için aranan nitelikler 

En az İlkokul mezunu olmak, C veya E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Beton Asfalt Serme (Finişer serici) Operatörü belgesine sahip olmak ve Ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmak şartları aranmaktadır.

Şoför (Yük taşıma) için aranan nitelikler 

En az İlkokul mezunu olmak, C veya E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, İletişim gücü yüksek üretken olmak ve Ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmak şartları aranmaktadır.

Greyder Operatörü için aranan nitelikler 

En az İlkokul mezunu olmak, Alanında en az 1 yıl deneyimli olmak, Greyder operatörü belgesine sahip olmak ve Ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmak şartları aranmaktadır.

Silindir Operatörü için aranan nitelikler 

En az İlkokul mezunu olmak, Alanında en az 3 yıl deneyimli olmak, Silindir operatörü belgesine sahip olmak ve Ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmak şartları aranmaktadır.

Beko Loder (Kazıcı Yükleyici) Operatörü için aranan nitelikler 

En az Lise mezunu olmak, Alanında en az 3 yıl deneyimli olmak, Beko Loder (Kazıcı Yükleyici) operatörü belgesine sahip olmak ve Ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmak şartları aranmaktadır.

Beden İşçisi için aranan nitelikler 

En az İlkokul mezunu olmak ve Ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmak şartları aranmaktadır.

Topograf için aranan nitelikler 

Üniversitelerin Harita Kadastro bölümünden mezun olmak, Tercihen Topograf belgesine sahip olmak ve Ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru şekli

Adaylar başvurularını kurum internet sitesi üzerinden Online olarak yapacaklardır.

Adaylar için başvuru tarihleri 6 - 8 Haziran 2020’dir.

Bu İlan Mersin İş İlanları Kategorisinden verilmiştir.

Başvuru kılavuzu.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum