1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Mersin Üniversitesi 70 Personel Alımı
Mersin Üniversitesi 70 Personel Alımı

Mersin Üniversitesi 70 Personel Alımı

Mersin Üniversitesi 12 Haziran 2017 tarihinde personel alım ilanı yayınladı. Başvurular, 12 Haziran 2017 tarihinde başlayacak olup 27 Haziran 2017 tarihinde sona erecektir. İlana başvuru yapabilmek için ön lisans ve lisans mezunu olmak yeterli olacaktır.

A+A-

Mersin Üniversitesi 12 Haziran 2017 tarihinde 70 personel alım ilanı yayınladı. İşe alınan personeller sözleşmeli olarak çalıştırılacaktır.

Başvurular, istenilen belgelerle beraber 28 Haziran 2017 mesai bitimine kadar Mersin Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliği’ne şahsen yapılacaktır.

Başvuruda istenen belgeler; başvuru formu, 2016 KPPS (B) grubu sınav sonuç belgesi, diploma fotokopisi, kimlik fotokopisi, fotoğraf (1 adet), özel şartlarda istenen çalışma belgesi, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu (3) istenmektedir.

70 personel alımı için adaylarda aranan şartlar şu şekilde paylaşılmıştır: Lisans mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSSP3 puanı, Önlisans mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSSP93 puanı ve Meslek Lisesi mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSSP94 puanı esas alınacaktır.

İşe 50 lisans mezunu hemşire, 15 Ön Lisans mezunu sağlık teknikeri ve 5 ön lisans mezunu diğer sağlık personeli alınacaktır. Alınacak her personel için ayrı ayrı şartlar gerekmektedir.

Başvurular incelendikten ve güvenlik soruşturmaları tamamlandıktan sonra atamaya hak kazanan asil ve yedek adayların isimleri Mersin Üniversitesi resmi internet sitesi ilanlar bölümünde ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

İlan metninin tamamına ulaşmak ve ilan hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.