Meslek Elemanı Sürekli İşçi Alımı Başvuruları Alınacak

Meslek Elemanı Sürekli İşçi Alımı Başvuruları Alınacak

Üniversite personel alımları kapsamında iktisadi işletme için yeni personel alımı başvuru ilanı yayımlandı. Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS şartı olmadan yeni personel alımı başvuru ilanı ve tüm detaylar haberimizde.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi "ALKÜ İktisadi İşletmesi" bünyesinde sınav şartı olmadan daimi yeni personel alımları için başvuru ilanı yayımlandı. Personel alımı başvuru detaylarını, başvuru sürecini bu haberimizde bulabilirsiniz.

Başvuru Süreci

Adaylar başvurularını 28 Ocak 2021 tarihi ile 1 Şubat 2021 tarihleri arasında yapabileceklerdir. Başvurular Alaaddin Keykubat Üniversitesi, Kestel Mah. Üniversite Cad. No:86/3 Alanya’ya yapılacak. Müracaatlar Şahsen yapılacaktır.

Personel Alımı Kontenjan Dağılımı

1 Çocuk Gelişimi Meslek Elemanı alımı ile 1 Sürekli İşçi (Oto Yıkama) daimi kamu işçisi alımı yapılacak.

Personel Alımları Başvuru Şartları

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkûm olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığı bulunmamak, Son 1 yıldır Alanya’da ikametgâh etmek ve hala ikamet ediyor olmak gerekiyor.

Emeklilik, yaşlılık ve malullük aylığına hak kazanmamış olmak, Çocuk Gelişimi Meslek Elemanı alımı için en az çocuk gelişimi ön lisans mezunu olmak, Sürekli işçi alımı için en az lisans mezunu olmak, Belgeleri uygun olan adaylar mülakat için davet edilecektir.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Başvuru dilekçesi, 2 adet fotoğraf, adli sicil kaydı, sağlık raporu, nüfus kaydı, ikametgâh belgesi, nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi, askerlikle ilgisi olmadığına dair belge, Eğitim durumunu gösteren belge isteniyor.

Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.