1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. MGK ve Belediye 30 Kamu Personel Alımı Başvuruları Başlıyor
MGK ve Belediye 30 Kamu Personel Alımı Başvuruları Başlıyor

MGK ve Belediye 30 Kamu Personel Alımı Başvuruları Başlıyor

Milli Güvenlik Kurulu ve Belediye Başkanlığı 30 kamu personeli alımı başvuruları 19 Kasım 2018 tarihinde başlıyor. KPSS en az 65 puanı bulunan adaylar başvuru sağlayabilir.

A+A-

Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreterliği 20 ve Şırnak Belediye Başkanlığı 10 olmak üzere toplam 30 kamu personeli alımı yapılıyor. Alınacaklar zabıta memuru ve uzman yardımcısı olarak görevlendirilecektir. KPSS en az 65 puanı bulunan adaylar başvuru yapabiliyor.

Şırnak Belediye Başkanlığı 10 zabıta memuru alımı için; KPSS en az 65 puanı bulunan çıktı. Yabancı okul mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği. Görevini devamlı olarak yapmaya engel durumu olmadığına dair beyanı, 2 adet fotoğraf. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı olması gerekmektedir.

Yukarıda sayılan başvuru formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmaları ve istenilen diğer belgelerle birlikte 19 Kasım 2018 gününden 23 Kasım 2018 günü mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 09.00-17.00 arasında) Belediye Yazı İşleri Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir. Başvurular şahsen yapılacaktır. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Milli Güvenlik Kurulu 20 memur alımı için; Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler, Hukuk, İktisat ve İşletme Fakülte mezunları başvuru yapabiliyor. 35 yaşını doldurmamış, YDS D düzeyinde puan sahibi olmak ve KPSS 80 puan şartı bulunmaktadır.

Giriş (Sözlü) sınavı başvuruları 19 Kasım 2018 Pazartesi günü başlayıp 30 Kasım 2018 Cuma günü mesai saati bitiminde sona erecektir. Başvuru internet sitesindeki form. KPSS ve Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınav sonuç belgesi olması gerekmektedir. Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreterliği Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:254 Posta Kodu:06530 Çankaya/ANKARA adresine şahsen veya posta yolu ile yapılabilir.

MGK kamu personeli alım ilan kılavuzunu incelemek için tıklayın. Şırnak Belediyesi zabıta memuru alımı kılavuzunu incelemek için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler